Etiketler

AK Parti adaylarına coşkulu karşılama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in de aralarında bulunduğu Diyarbakır milletvekili adayları, Diyarbakır'da coşkuyla karşılandı.

Bakan Tüfenkci: 'Seçimler yaklaştıkça finansal operasyonlar artıyor'

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bakanı Bülent Tüfenkci, 24 Haziran'daki seçimlerin yaklaşmasıyla döviz ve faiz üzerindeki operasyonların arttığını vurgulayarak, 'Onlar biliyorlar ki AK Parti olduğu sürece sınırlarımızın hemen yanı başında bir operasyon yapamayacaklar. Onun için finansal araçlarla Türkiye'ye operasyon yapmaya kalkıyorlar' dedi.

AK Partili adaylar Polat'ı ziyaret etti

AK Parti Malatya Milletvekili adayları Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Bakan Tüfenkci, AK Parti iftarına katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, '24 Haziran'da ezilenlerin mi, mağdurların mı, yolda kalmışların mı, hakları yenilmişlerin mi liderini seçeceğiz yoksa emperyalistlerin oyunlarına boyun eğip ülkemizin geleceğini mi tehlikeye atacağız bunun kararını vereceksiniz' dedi.

AK Parti Erzincan adayları seçmeniyle buluştu

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Milletvekili Adayları, Süleyman Karaman ve Burhan Çakır hava alanında Erzincanlılar tarafından coşkuyla karşılandı.

AK Parti Milletvekili adaylarına coşkulu karşılama

AK Parti Malatya Milletvekili adayları, partililer tarafından havaalanında coşkuyla karşılandı. Gerçekleştirilen milletvekili tanıtım toplantısında ise tek hedef seçimlerden 6-0 galip gelmek.

Deligöz 'Yaparsa yine Ak Parti yapar'

AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara Arena'da açıkladığı Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ve Genel Seçimler Seçim Beyannamesi sonrası açıklamalarda bulundu.

Ertaş'tan Cumhurbaşkanına Milletbahçe teşekkürü

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Erzurum Şube Başkanı Murat Ertaş, 27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Seçim Beyannamesi'nde yer verdiği ve tv programlarında öne çıkardığı şehirlere 'Millet Bahçesi' yapılması fikrini hem çevrecilik açısından hem güzel dilimiz Türkçe açısından çok kıymetli bulduklarını ifade ederek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hassasiyetleri için teşekkür etti. 'Millet Bahçe' adının Osmanlı döneminde de cumhuriyetin ilk çeyreğinde de kullanıldığına dikkat çeken TDED Erzurum Şube Başkanı Ertaş, 'TDED olarak genel başkanımız Sayın Ekrem Erdem'in gündeme getirdiği ve birkaç belediyenin uyguladığı 'Millet Bahçe' ifadesinde 'park' kelimesi yerine 'bahçe' kelimesinin kullanılmış olması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir.' dedi.

Milletvekili adayları tanıtıldı

AK Parti Malatya Milletvekili adayları, Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Unat'tan teşekkür açıklaması

27. Dönem AK Parti Milletvekili aday adayı Sabri Unat, milletvekilliği aday adaylığı sürecinde kendisine gösterilen ilgiden dolayı Malatyalılara teşekkür ederek, milletvekili adaylarına başarı diledi.

Zazalardan AK Parti'ye tepkili destek

Diyarbakır'da faaliyet gösteren Zazalar Platformu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili adayları listesinde Zazaların aday gösterilmemesine tepki gösterdi. İl dengelerinin göz önüne alınmadığını belirten platform, 'AK Parti'nin zarar görmemesi için hem şu anki hem de 2023, 2053 ve 2071 Türkiye siyasi vizyonuna ve hedeflerine ulaşabilmesi için kararlı, erdemli, cesur bir kutlu dava duruşu sergiliyoruz' dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar:

AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı ile mahalle temsilcilerini iftar yemeğinde misafir eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Hedefimiz, Yeşilyurt'u kalkındırmak ve Malatya'yı daha güçlü hale getirmektir' dedi.

Aday adayı Arif Karadağ'dan teşekkür

AK Parti'den 27. Dönem Erzurum Milletvekili aday adayı olan ancak listede yer bulamayan Arif Karadağ, 'Bizim listemizin başında ve yüreğimizin her köşesinde AK Parti ile AK liderimiz var' dedi.

Sözen'den listeye giremeyenlerin memnuniyetsizliğine tepki

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, AK Parti milletvekili adayları listesine giremeyenlerin memnuniyetsizliklerine tepki göstererek, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve parti kurullarının verdiği karara saygı gösterilmelidir. Bugün bir olma, beraber olma ve kardeşçe hep beraber çalışma günüdür' dedi.

İşadamı Halis Serkan Kasil teşekkür etti

24 Haziran seçimleri için AK Parti Erzurum milletvekili aday adayı olan ancak listeye giremeyen İşadamı Halis Serkan Kasil, aday adaylığı sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Koca listeyi değerlendirdi

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca AK Parti Malatya milletvekili aday listesini değerlendirdi.

Aday adayı Unat seçim çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Malatya Milletvekili aday adayı Sabri Unat, seçim çalışmaları kapsamında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret etti.

Listeler belirlendi

24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için siyasi partiler adaylarını belirledi.

AK Parti Elazığ adayları belli oldu

AK Parti milletvekili aday listesi belli oldu. AK Parti'nin YSK'ya sunduğu listede toplam kadın aday sayısı 126, toplam erkek aday sayısı ise 474.

'Dökülen her şehidin kanı için hesap sorulacak'

AK Parti Diyarbakır milletvekili aday adayı Fettah Şeker, Kudüs işgali ile ilgili İsrail'e sert tepki göstererek, 'Dökülen her şehidin kanı için hesap sorulacak' dedi.

Aydemir: 'Teşekkürler Erzurumspor'

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurumspor'un Türkiye Futbol tarihine bir damga vurarak üst üste lig atlayan takım konumuna geldiğini, bu başarıda emeği geçen herkes ve her kesimi kutladığını bildirdi.

Milletvekili Aday Adayı Unat'tan esnaf ziyareti

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Sabri Unat, esnafları ziyaret ederek destek istedi.

Başkan Bulutlar, Muhtarlar ve Meclis Üyelerine iftar yemeği verdi

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. Palandöken Belediyesi hizmet binasındaki sosyal tesislerde verilen iftar yemeğine belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katılırken, Başkan Orhan Bulutlar'ı yardımcıları da yalnız bırakmadı. AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu'nun da katıldığı yemekte konuşan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, 'Öncellikle Cenab-ı Allah'tan oruçlarımızın kabulünü diliyorum. Allah sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde nice bayramlar nasip eylesin.' dedi.

Aydemir: 'Gençliğimiz, Milli iradenin ifadesidir'

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, son 16 yılda madde planında olduğu gibi mana planında da hayata geçirilen reformlar, yatırımlarla gençliğin değerleriyle buluştuğu, 15 Temmuz'da olduğu gibi Çanakkale ve Aziziye ruhuyla özdeşleşerek, yeni bir diriliş destanı yazdığını belirtti.

Aday adayı Unat'tan Kudüs açıklaması

AK Parti Malatya milletvekili aday adayı Sabri Unat, masum Filistinlileri katleden İsrail'e bir kez daha tepki göstererek, Müslümanların Kudüs'e sahip çıkması gerektiğini söyledi.

AK Parti Malatya İl yeni Başkanı İhsan Koca:

AK Parti Malatya İl Başkanlığına atanan İhsan Koca, 'Birinci önceliğimiz Malatyamıza hizmettir. Malatyamıza hizmet ederken, partimize ve dolayısıyla ülkemize de hizmet etme gayreti içerisindeyiz' dedi.

Büyük Kudüs Buluşması için hazırlıklarda sona gelindi

Diyarbakır'da Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla düzenlenecek olan Büyük Kudüs Buluşması hazırlıklarında sona gelindi. Tüm il teşkilatı olarak hazırlıklarını yaptıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, yüzbinlerce kişi ile güzel bir buluşma gerçekleştireceklerini ifade etti.

Deligöz '24 Haziran milattır'

AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 26. dönem son oturumunda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

'16 yıldır en çok güven duyulan parti AK Parti'

AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Ziya Sözen, 7 bin 329 aday adayının başvurması Ak Partiye duyulan güvenin ve teveccühün bir sonucu olduğunu belirti.

AK Parti İl Başkanlığına atama

AK Parti Malatya İl Başkanlığına, eski milletvekili Av. İhsan Koca atandı.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.