Etiketler

'Çevre, hastalıklara zemin hazırlayabilir'

Elazığ Belediyesi Yazi İşleri Müdürlüğü tarafından belediye çalışanlarına “Çevre ve Sağlık” konulu bir eğitim verildi.

Düğün, Ev Konsept Fuarı ilgiyle takip edildi

Elazığ Belediyesi tarafından evlilik hazırlığı yapan ve ev eşyalarını yenilemek isteyenler için düzenlenen “Düğün ve Ev Konsept Fuarı” ilgiyle takip edildi. 

Elazığ’da Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi’nin 7’incisi açıldı

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi'nin 7'incisi hizmete açıldı.

Belediyeden 6 adet şarj dolum istasyonu

Elazığ Belediyesi, engellilerin kullandığı elektrikli sandalyelerin akülerini doldurabilmeleri için şehir genelinde 6 adet şarj dolum istasyonu kurdu.

"İskan çalışmalarına yardımcı olacağız"

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz: "Elazığ Belediyesi olarak Afrin’deki imar ve iskan çalışmalarına yardımcı olacağız" dedi.

ELBÜS'ler için geri sayım başladı

Elazığ Belediyesi için toplam da 15 adet üretilen ELBÜS’ler 23 Nisan 2018 tarihinde şehir trafiğinde yerini alacak.

Galericiler Sitesi bağlantı yolları asfaltlandı

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Galericiler Sitesi’nin bağlantı yollarında asfalt serim çalışmaları gerçekleştirdi.

İYİ NİYET SUİSTİMAL EDİLDİ

Elazığ Belediyesi’nin Kuzey İmar yolu çalışması kapsamında Fırat Üniversitesine ait araziyi imara açması tepkiye neden oldu. Rektör Demirdağ, “Üniversite olarak Elazığ halkına hizmet verilmesi için üniversiteye ait arazinin bir kısmını yol olarak açılmasına müsaade ettik. Ancak belediye bunu fırsat bilerek yolun alt ve üst kısımlarını da imara açmış. Bu yasal değil, doğru bir şey değil. dedi.

Kadınlardan Mehmetçik'e dua

Elazığ Belediyesi Spor ve Yaşam Merkezi’ne giden kadınlar, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Operasyonu için Mehmetçik’e dua ettiler.

Belediyeden dolandırıcılara karşı uyarı

Elazığ Belediyesi, belediye başkanı ve idarecilerin adını kullanarak yardım topladıklarını ifade eden dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

Bedava yolculuk devri bitti

Halk otobüslerinden ücretsiz faydalanan 65 yaş üstü vatandaşlar, yüzde 40 ve üzeri engelli vatandaşlar ve belediye personelleri bindikleri otobüslere ücret ödemeye başladı. Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada ise ücretsiz ulaşım imkanının kanunlar ile sağlandığına dikkat çekilerek alınan kararın, kanun ve yönetmeliğe aykırı olduğunu belirtildi.

Dolandırıcılara karşı uyarı

Elazığ Belediyesi, belediye başkanı, başkan yardımcıları ve idarecilerin adını kullanarak hasta vatandaşlara veya sosyal projelere yardım topladıklarını ifade eden dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

İnsana yatırım geleceğe yatırımdır

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezindeki (EBEGEM) çalışmaları önemsediklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, insana yatırımın geleceğe yatırım olduğunu söyledi.

Elazığ Belediyesi ilk 10'da

Kağıtsız ofis konseptinde Elazığ Belediyesi ilk 10'na girdi.

Sokak köpeğine çarpıp, kaçtı

Plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir aracın çarptığı sokak köpeği, Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

ADEM'de eğitim seminerleri devam ediyor

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM) tarafından verilen eğitim seminerleri devam ediyor.

İşçiler gönüllü askerlik başvurusu yaptı

Elazığ Belediyesinde çalışan yaklaşık 300 işçi, TSK'nin Afrin'e düzenlediği "Zeydin Dalı" operasyonunda görev almak için Askerlik Şubesine giderek başvuruda bulundu.

Belediyenin vergi borcu yok

Elazığ Defterdarı Osman Akdemir, Elazığ Belediyesi’nin 2017 yılı içinde ödemelerini düzenli olarak yapması ve maliyeye borcu olmamasından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirerek plaket takdim etti.

Belediye personeline eğitim semineri

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ÂDEM) tarafından belediye personellerine yönelik hizmet içi eğitim semineri verildi.

Keban'ın atıkları enerjiye dönüşmeye devam edecek

Elazığ Belediyesi ile Keban Belediyesi arasında geçmişte imzalanan ‘Katı Atık Bertaraf Protokolü’ bir yıl daha uzatıldı.

Belediye anket başlattı

Mutlu bir gelecek için hayatlarının en önemli adımlarını atacak çiftler için Elazığ Belediyesi tarafından yeni nikâh sarayı ve kongre merkezi inşa edilecek.

Belediye'den robot eğitimi

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Elazığ Belediyesi ve Akıncılar Derneği işbirliğiyle hayata geçirilen Elazığ Genç Yaşam Merkezi çalışmalarını sürdürüyor.

Dolandırıcılara karşı uyarı

Elazığ Belediyesi, Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları ve idarecilerin isimlerini kullanarak dolandırıcılık yapan şahıslara karşı vatandaşları uyardı.

Elazığ'da "Lojistik Eğitim Merkezi" Projesi

Elazığ Belediyesinin "Lojistik Eğitim Merkezi" projesi başladı.

Üstündağ, genel başkan yardımcılığına seçildi

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Genel Merkezi’nin yaptığı olağanüstü genel kurul ve tüzük kurultayında Elazığ 15 Temmuz MİDDER Teşkilat Başkanı ve aynı zamanda Elazığ Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Üstündağ Genel Başkan Yardımcılığına seçildi.

Elazığ'da işçilerin "Kadro" heyecanı

Elazığ Belediyesinde çalışan taşeron işçiler kadro geçişi için kuyruk oluştururken, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da onların başvurusunu aldı

Yanılmaz belediye borcunu açıkladı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesinin borcunu açıkladı.

Üniversite'ye 14 ek sefer yapılacak

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Fırat Üniversitesi güzergâhına bugünden itibaren ilave otobüs seferleri yapılacağı bildirildi.

Narko Rehber Eğitimi Verildi

Elazığ Belediyesi ile İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla seminer düzenlendi.

İstasyon Kavşağı Altgeçidi açıldı

Elazığ Belediyesi’nin 2017 projeleri arasında yer alan ve 7 ay da tamamlanan Cahit Dalokay Bulvarı İstasyon Kavşağı Alt Geçidinde çalışmalar sona erdi.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.