Etiketler

Sandık görevlilerine yemek dağıtımı yapıldı

Elazığ Belediyesi, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde sandık başında görev yapan vatandaşlara yemek ikramında bulundu.

'Yeniden hizmet etmek istiyorum'

AK Parti Elazığ Milletvekili adayı Sermin Balık 24 Haziran seçimleri kapsamında Elazığ Belediyesi kadın personeliyle bir araya gelerek destek istedi.

'Ülke şehitler ve gaziler sayesinde ayakta'

Elazığ Belediyesi’nin düzenlediği iftar programında, şehit aileleri ve gaziler ağırlandı.

Elazığspor’da beklenen gün geldi

Elazığspor Olağan Mali ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı, yarın saat 13.00’de Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek…

Akıllı park uygulamaları hayata geçiriliyor

Elazığ Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından Hilalkent Mahallesi çocuk oyun parkına “Akıllı Park Uygulamaları” kapsamında mobese kamerası kuruldu.

Parktaki çöpleri toplayarak örnek oldular

Elazığ’da ilkokul öğrencileri, parklardaki çöpleri toplayarak örnek bir davranış sergiledi. 

Yağmurlama hattı çalışmaları yapıldı

Elazığ Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından yağmurlama hattı çalışmaları yapıldı. 

Nakit para kullanımı sona eriyor

Elazığ’da şehir içi ulaşımı yapan tüm halk otobüslerinin işletmeciliği 25 Mayıs tarihinden itibaren tümüyle Elazığ Belediyesi'ne geçecek. 

Yağmurlama hattı çalışmaları yapıldı

Elazığ’da altyapı ve yağmurlama hattı çalışmaları yapıldı. 

T plaka sahiplerine uyarı 

Elazığ Belediyesi'nden T plaka ticari taksi sahiplerini yakından ilgilendiren bir açıklama geldi.

Erteleme Maçı Bordo-Beyazlıların

Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler, İşitme Engelliler Süper Ligi 21. hafta Erteleme Maçı’nda karşılaştığı Başkent Ekibini farklı yendi

8 büfe ve iş yeri ihaleye çıkarılacak

Elazığ Belediyesi, kent genelinde yer alan 8 büfe ve altı adet işyerini, açık arttırma usulüyle üç yıl müddetle ihaleye çıkaracak.

Arıcak ve Beyhan’a park kazandırılacak

Elazığ Belediyesi Keban, Sivrice, Baskil ilçeleri, Üçocak ve Sarıcan beldelerinin ardından Arıcak İlçesi ve Beyhan Beldesine de birer park kazandıracak.

İki caminin lavaboları ücretsiz olacak

Yeni Cami ve Saray Cami lavabolarının bakımını Elazığ Belediyesi üstlendi. Yapılan protokolden sonra bu camilerin lavaboları da ücretsiz olacak.

'Çevre, hastalıklara zemin hazırlayabilir'

Elazığ Belediyesi Yazi İşleri Müdürlüğü tarafından belediye çalışanlarına “Çevre ve Sağlık” konulu bir eğitim verildi.

Düğün, Ev Konsept Fuarı ilgiyle takip edildi

Elazığ Belediyesi tarafından evlilik hazırlığı yapan ve ev eşyalarını yenilemek isteyenler için düzenlenen “Düğün ve Ev Konsept Fuarı” ilgiyle takip edildi. 

Elazığ’da Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi’nin 7’incisi açıldı

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan Spor ve Sosyal Yaşam Merkezi'nin 7'incisi hizmete açıldı.

Belediyeden 6 adet şarj dolum istasyonu

Elazığ Belediyesi, engellilerin kullandığı elektrikli sandalyelerin akülerini doldurabilmeleri için şehir genelinde 6 adet şarj dolum istasyonu kurdu.

"İskan çalışmalarına yardımcı olacağız"

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz: "Elazığ Belediyesi olarak Afrin’deki imar ve iskan çalışmalarına yardımcı olacağız" dedi.

ELBÜS'ler için geri sayım başladı

Elazığ Belediyesi için toplam da 15 adet üretilen ELBÜS’ler 23 Nisan 2018 tarihinde şehir trafiğinde yerini alacak.

Galericiler Sitesi bağlantı yolları asfaltlandı

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Galericiler Sitesi’nin bağlantı yollarında asfalt serim çalışmaları gerçekleştirdi.

İYİ NİYET SUİSTİMAL EDİLDİ

Elazığ Belediyesi’nin Kuzey İmar yolu çalışması kapsamında Fırat Üniversitesine ait araziyi imara açması tepkiye neden oldu. Rektör Demirdağ, “Üniversite olarak Elazığ halkına hizmet verilmesi için üniversiteye ait arazinin bir kısmını yol olarak açılmasına müsaade ettik. Ancak belediye bunu fırsat bilerek yolun alt ve üst kısımlarını da imara açmış. Bu yasal değil, doğru bir şey değil. dedi.

Kadınlardan Mehmetçik'e dua

Elazığ Belediyesi Spor ve Yaşam Merkezi’ne giden kadınlar, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Operasyonu için Mehmetçik’e dua ettiler.

Belediyeden dolandırıcılara karşı uyarı

Elazığ Belediyesi, belediye başkanı ve idarecilerin adını kullanarak yardım topladıklarını ifade eden dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

Bedava yolculuk devri bitti

Halk otobüslerinden ücretsiz faydalanan 65 yaş üstü vatandaşlar, yüzde 40 ve üzeri engelli vatandaşlar ve belediye personelleri bindikleri otobüslere ücret ödemeye başladı. Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada ise ücretsiz ulaşım imkanının kanunlar ile sağlandığına dikkat çekilerek alınan kararın, kanun ve yönetmeliğe aykırı olduğunu belirtildi.

Dolandırıcılara karşı uyarı

Elazığ Belediyesi, belediye başkanı, başkan yardımcıları ve idarecilerin adını kullanarak hasta vatandaşlara veya sosyal projelere yardım topladıklarını ifade eden dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

İnsana yatırım geleceğe yatırımdır

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezindeki (EBEGEM) çalışmaları önemsediklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, insana yatırımın geleceğe yatırım olduğunu söyledi.

Elazığ Belediyesi ilk 10'da

Kağıtsız ofis konseptinde Elazığ Belediyesi ilk 10'na girdi.

Sokak köpeğine çarpıp, kaçtı

Plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir aracın çarptığı sokak köpeği, Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

ADEM'de eğitim seminerleri devam ediyor

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM) tarafından verilen eğitim seminerleri devam ediyor.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.