Etiketler

'İşe yerleştirme hedefimiz 1 Milyon 250 Bin kişi'

Elazığ’da konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, “2017 yılı sonunda 1 milyon 57 bin kişilik işe yerleştirme performansına ulaştık. Bu senedeki işe yerleştirmeyle ilgili hedefimiz Bir Milyon 250 Bin kişidir” dedi.

Muhrrem İnce: 'Terörle kararlı bir şekilde mücadele edeceğiz'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, her türlü terörle mücadele edeceklerine vurgu yaparak , "İster IŞİD, ister PKK, İster FETÖ hiç fark etmez kararlı bir şekilde mücadele edeceğiz. " dedi.

CHP'li Erol, 'Hain PKK terör örgütü asıl hedefine ulaşamayacak'

CHP Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol, 'Kahramanlar Türkiye’de olduğu sürece hain PKK terör örgütü hedefine ulaşamayacak.' dedi. 

'Elazığ’a ivme kazandırdık'

AK Parti Elazığ Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Metin Bulut, 26. Dönem seçimleri sürecinde konuşulan tüm vaatlerin yerine getirildiğini belirterek, Elazığ’a büyük ivme kazandırdıklarını söyledi.

'Devleti yönetmek vatandaşın sorunlarını çözmektir'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tunceli Milletvekili ve Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, “Siyasetin var oluş nedeni ve siyasetin amacı partiler arasında kutuplaşmayı, çatışmayı değil, tam tersine devleti yönetmek vatandaşın sorunlarını çözmektir” dedi.

'Devlet Bahçeli, Türkiye’yi uçurumun eşiğinden kurtardı'

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili adayı Mesut Aksan, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Türkiye’yi uçurumun eşiğinden kurtardığını söyledi.

'Türkiye artık eski Türkiye değil'

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, “Türkiye artık eski Türkiye değil. Her alanda gelişen Türkiye, AK Parti iktidarlarıyla birlikte dünyada söz sahibi olma noktasına gelmiştir. Artık emir alan bir ülke değiliz.” dedi.

"Kimsesizlerin kimsesi olmaya geldik"

CHP Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, Siyasette önemli olan bir yere gelmek, seçilmek değil iz bırakmak, adam gibi davranmak, fakir fukaraya sahip çıkmak, insanların umutsuz olduğu çaresiz olduğu her yerde onların yanında yer alabilmek.” dedi. 

'Elazığ bize sahip çıkacak'

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Sami Selen, “Her zaman vatanına, milletine, bayrağına ve devletine sahip çıkan Elazığ bu defa bizlere de sahip çıkacaktır.” dedi.

'Elazığ bize görev verecek'

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Mustafa Fahir Şaşmaz “24 Haziran yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Elazığ’da vatandaşlarımız MHP’yi destekleyecek. Buna yürekten inanıyoruz. Elazığ bize görev verecek.” dedi.

'Elazığspor için ne gerekiyorsa yapacağım'

CHP Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol; "Milletvekili maaşımı 5 yıl boyunca Elazığspor'a bağışlayacağım" dedi…

'Elazığ’dan güzel sonuçlar alacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 3. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Orhan Özbey seçim çalışmalarını sürdürüyor.

'Milletvekilliği bir devlet, millet, vatan meselesidir, maaşı olmaz'

CHP Tunceli Milletvekili ve Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, seçim çalışmaları kapsamında Palu ve Kovancılar ilçesini ziyaret etti.

'Önümüzdeki günleri büyük gayretle değerlendireceğiz'

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Rüstempaşa Mahallesi’ni ziyaret etti.

'Milletvekilinin beceriklisi var, beceriksizi var'

CHP Tunceli Milletvekili ve Elazığ milletvekili adayı Gürsel Erol, Ağın ve Keban ilçelerini ziyaret etti.

'Türkiye’deki vesayet ortamı ortadan kalkacak'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve sanatkarlar odalarını ziyaret etti, esnaflarla bir araya geldi.

'Halkımızın yoğun teveccühüyle karşılıyoruz'

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve Elazığ milletvekili adayı Metin Bulut seçim çalışmaları kapsamında gezilerine devam ediyor. 

'Elinizi yüreğinize koyarak oy kullanın'

Gürsel Erol, "Tüm aday arkadaşları dinleyin. Niye adaylar, ne yapacaklar, sorunlara karşı bakış açıları neler diye sorgulayın. Sonra kime inanıyorsanız elinizi yüreğinize koyarak, inanarak oy kullanın” dedi. 

'Türk milleti oyunları görüyor'

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Elazığ’da gerçekleştirdiği çalışmaları, Azerbaycan’da kendisine verilen ‘Üstün hizmet madalyası’nı, 24 Haziran seçimlerini ve dövizde yaşanan dalgalanmayı değerlendirdi.

'Bir oy bile çok önemli'

CHP Tunceli Milletvekili ve Elazığ milletvekili adayı Gürsel Erol, “Ulaşabildiğim kadar insana ulaşmaya çalışıyoruz, bir oy bile çok önemli” dedi. 

'Elazığ’ı mecliste en iyi şekilde temsil edeceğiz'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ı mecliste 5 milletvekili ile en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

'Partimizin her zaman arkasında olacağım'

Siyasi hayatı boyunca hep milletle yürüdüğünü ve milletin tercihlerini önemsediğini dile getiren AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, her zaman partisinin arkasında olacağını söyledi. 

'Kendimizi anlatarak oy isteyeceğiz'

CHP Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol, merkeze bağlı Mimar Faruk Caddesi Demirtaş iş merkezinde partisinin seçim merkezini ziyaret etti.

Başbakan Yıldırım Elazığ'a Geliyor 

Başbakan Binali Yıldırım 24 Haziran seçimleri öncesinde Elazığ’a gelerek vatandaşlarıyla buluşacak.

'Elazığ'ın 40 yıllık siyasetteki kadersizliğini kıracağız'

CHP Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol, "Elazığ'ın 40 yılık siyasetteki kadersizliğini kıracağız. Türkiye Büyük Millet Meclisinde sizleri taşımanın gururunu yaşayacağım" dedi. 

'Seçim kararıyla operasyona hız verdiler'

Elazığ küçük Millet Meclisi 24 Haziran seçimlerini değerlendirdiği toplantısını düzenlendi.

AK Parti Elazığ adayları belli oldu

AK Parti milletvekili aday listesi belli oldu. AK Parti'nin YSK'ya sunduğu listede toplam kadın aday sayısı 126, toplam erkek aday sayısı ise 474.

Elazığ’ın seçim manifestosu

Elazığ’da her seçim döneminde konuşulan ‘Elazığ nasıl bir milletvekili istiyor?’ sorusu yeniden gündeme geldi. 

'Tecrübelerimi Elazığ’a aktarmak istiyorum'

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer, MHP binasında düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığını açıkladı.

'Aday adayı listesi dışından isimler çıkabilir'

Ramazan Gürgöze, 24 Haziran seçimleri için aday adayı listesinde olmayan ve mülakata katılmayan kişilerinde aday listesine eklenebileceğine dikkat çekti

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.