Bugün 24 Ocak 2018 - Çarşamba
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
"Bu gemiyi korumak zorundayız"
Hür Dava Partisi Elazığ İl Başkanı Yusuf Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri Recep Bağcıoğlu ve Muhammed Kılıç, gazetemizi ziyaret etti.
18 Ekim 2016 17:38

Hür Dava Partisi Elazığ İl Başkanı Yusuf Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri Recep Bağcıoğlu ve Muhammed Kılıç, gazetemizi ziyaret etti.

Hür Dava Partisi Elazığ İl Başkanı Yusuf Yüksel, ziyarette yaptığı açıklamada, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Yüksel, açıklamasında, Türkiye’nin son yıllarda güçlendiğini ve refah seviyesinin arttığını belirterek, dış güçlerin Türkiye’yi engellemeye ve zayıflatmaya çalıştığını ifade etti.

Dış güçlerin oyunlarına karşı Türk Halkının dikkatli olması gerektiğini vurgulayan Yusuf Yüksel, “Şuanda güçlüler dünyaya hakim ediyor ve saltanatını sürdürüyor. Ve şunu diyorlar; bizden başka bir güçlü olmasın. Birazcık bir güçlülük, birazcık ekonomide bir hareketlilik görünen ülkelerin başlarına bir takım çoraplar örerek, onları farklı mecralara sürükleyerek şuanda gördüğümüz orta doğudaki gerçeklerimiz, mezhep çatışmaları ırki çatışmalar buna benzer takip ediyor, gidiyor. Ama sonuç itibariyle peki biz ne yapmalıyız? Yani yerimizde durarak mı bunları seyredeceğiz? Biz siyasetteyiz, sizde medyadasınız. Her iki tarafa da çok güzel roller düşüyor. Bunları gerçekleştirebilmek için bu halkı bilinçlendirebilmek için hepimize görevler düşüyor. Hepimiz bu geminin içindeyiz. Bu gemi batarsa hepimiz batarız. Görüşlerimiz ne olursa olsun, görüşlerimiz hangi kulvarda olursa olsun şuna inanıyoruz ki; hepimiz bu gemiyi paylaşıyoruz, bu gemiyi hepimiz korumak zorundayız. Dolayısıyla dil, din, ırk, mezhep gözetmeksizin birlikte hareket etmek zorundayız. Eğer bir transformasyona geçmezsek, işte sonuçlarını görüyoruz; adamlar zaten iç işlerimizi karıştırmayla meşguller. Kendi saltanatları yerindedir. Kendi dümenleri yerindedir. Bununla bizleri zayıflatarak her zaman bizi kendi tahakkümleri altında bırakmaya çalışıyorlar. Tabi bu sebepledir ki aklımızı başımıza alarak kendi iç farklılıklarımızı hoş görü içerisinde görmemiz gerektiğine inanıyoruz.” şeklinde konuştu.  

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
9583 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
30496 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
57186 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
68990 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÜMRANİYESPOR
18
10
3
35
2
MKE ANKARAGÜCÜ
18
10
3
35
3
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
18
10
4
34
5
BOLUSPOR
18
8
7
27
5
GİRESUNSPOR
18
8
4
30
6
BALIKESİRSPOR BALTOK
18
8
5
26
7
İSTANBULSPOR A.Ş
18
7
6
26
8
ADANASPOR
17
7
5
26
9
ERZURUM BŞ. BLD.
18
6
5
25
10
ELAZIĞSPOR
18
6
7
23
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2013