Bugün 12 Aralık 2017 - Salı
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
Amatörün programı açıklandı
Amatörün programı açıklandı
Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu U19 Ligi’nde 5. Hafta ve U16 Ligi’nde 4. Hafta ve U14 Ligi’nde 3. Hafta maçlarının programını açıkladı…
06 Aralık 2017 21:17

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu U19 Ligi’nde 5. Hafta ve U16 Ligi’nde 4. Hafta ve U14 Ligi’nde 3. Hafta maçlarının programını açıkladı…

 Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre maçlar Cumartesi ve Pazar günü oynanacak. 

İşte program…

U19 LİGİ 5. HAFTA MÜSABAKALARI:

9 Aralık Cumartesi

10.30 Sürsürüspor-Abdullahpaşaspor

12.30 GMH Hankendispor-Şafakgücü

14.30 Rızaiye Gençlik-Aksaray Gençlik

(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)

12.30 Maliyespor-Fırat Üniversitesi

14.30 Galatakentspor-Yeni Mahallespor

(Atatürk Stadyumu Sentetik Saha)

12.00 İl Özel İdare-Dsispor

(İl Özel İdare Sentetik Saha)

13.30 Yolspor Elaziz Belediyespor

(Yolspor Tesisleri Sentetik Saha)

12.00 Paluspor-Karakoçanspor

(Palu İlçe Sentetik Saha)

10 Aralık Pazar

13.30 Mornikspor-Elazığ Adaletspor

(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)

U16 LİGİ 4. HAFTA MÜSABAKALARI:

9 Aralık Cumartesi

10.00 Akyürekspor-Dsispor

(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)

11.00 Fırat Üniversitesi-GMH Hankendispor

(Fırat Üniversitesi Sentetik Saha)

U14 LİGİ 3. MÜSABAKALARI:

9 Aralık Cumartesi

10.00 İl Özel İdare-Yolspor

(İl Özel İdare Sentetik Saha)

10.00 Galatakentspor-Elaziz Belediyespor

(Atatürk Stadyumu Sentetik Saha)

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
8611 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
29135 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
55818 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
67582 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
MKE ANKARAGÜCÜ
15
9
2
31
2
ÜMRANİYESPOR
15
8
2
29
3
GİRESUNSPOR
15
7
2
27
4
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
15
7
4
25
5
İSTANBULSPOR A.Ş
15
6
5
22
6
ADANASPOR
15
6
5
22
7
GAZİŞEHİR G.ANTEP
15
4
3
20
8
BALIKESİRSPOR BALTOK
15
6
4
20
9
ELAZIĞSPOR
15
5
5
20
10
BOLUSPOR
15
6
7
20
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2013