“Şerefi varsa ispatlar…”
11 Ekim 2017 22:59
Hukuk İşleri Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç, haftalık basın toplantısında, bir internet sitesinin Elazığspor’a 300 Trilyon para toplanıldığı iddialarına sert çıktı…

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da, Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Konuşmasına Avrupa şampiyonu olan Ampute Milli Takımı’nı tebrik ederek konuşmasına başlayan Elazığspor Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç, “Haftasonu deplasmanda Ümraniyespor ile karşılaşacağız. Aynı puandayız. Onlarda geçtiğimiz haftalarda iyi sonuçlar aldılar. İnşallah 3 puanla döneriz. İyi bir ekibimiz ve umarım iyi gidişatımız devam eder. Takımımız yarın İstanbul’a geçecek. Maçın ardından yine aynı gün takımımız Elazığ’a dönecek. Her hafta artan coşkuyla yolumuza devam ederiz inşallah” dedi.

AKSA Elektrik firmasıyla sorunların devam ettiğini dile getiren Gülaç, “Umarım en yakın zamanda çözümlenir. 17 gün boyunca hiçbir sonuç elde edemedik. Bu durum herkesi üzüyor. Kulübümüzün hatalı olduğunu düşünenler var. Yaşadığımız sıkıntıları çok iyi izah edememişiz demek. Bir internet sitesinde Elazığspor’a 300 Trilyon para topladığımızı iddia eden biri var. Şerefi varsa ispatlar. Zamanında belediye meclis üyeliği yapmış bir insan. Cevap versen popüler oluyorlar. Vermesen fısıltı gazetesine düşüyor. 300 Trilyon toplasak ben buraya termik santral yaparım. İnsan biraz vicdanlı olur. AKSA niye bu zamana kadar bekledi?” şeklinde konuştu.

Ümraniyespor maçı için taraftarların yoğun bilet talebi olduğunu ifade eden Av. Cengiz Gülaç, “Oynayacağımız stadın kapasitesi düşük. Bize ayrılan bölüme 80 kişi girebiliyor. Taraftarlarımız kusura bakmasınlar. Bizim elimizde olan bir şey değil” ifadelerini kullandı.

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.