Onkoloji Ünitesi hizmete sunuldu
13 Kasım 2017 17:46
Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde düzenlenen Onkoloji Ünitesi hizmete açıldı.

 Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde düzenlenen Onkoloji Ünitesi hizmete açıldı.

Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Kayhan Ertürk’ ün bir süre önce hastanede göreve başlaması ile düzenlenen ünitede hasta kabulüne başlandı. Ünite hakkında bilgi veren Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Kayhan Ertürk göreve başladıktan sonra üniteyi açmak için yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyledi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin tıbbi teknolojik yeniliklere açık olduğuna vurgu yapan, Kayhan Ertürk, “Ünitemizin hizmete girmesi ile hastalarımızın gerek il dışına ve gerekse de ilimizdeki diğer sağlık kurumlarına sevkleri önemli oranda gidermiş bulunmaktayız. Ayrıca Ünitemiz içerisinde hastalarımıza randevu sistemi ile poliklinik hizmetlerini de sunmaktayız. Hastalarımızın tedavileri hakkında ki her türlü şikayet ve sorularına açık olduğumuzu ve elimizden gelen her türlü kolaylığı sağlayacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile hizmet verdiklerini belirten Uzm. Dr. Ertürk, “Ünitenin düzenlenmesi aşamasında kendilerine her türlü desteği sağlayan başta Hastane Yöneticisi Doç. Dr.Cahit Polat olmak üzere hastane idaresine çok teşekkür ederim” dedi.

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.