“Yeni hoca herkes için şans demek!..”
13 Kasım 2017 22:46
Tecrübeli savunmacı Adem Alkaşi bu ligde her takımın her takımı yenebildiğini ancak takım olarak güçlerinin farkında olduklarını belirterek Manisa’ya kazanmak için gideceklerini söyledi…

Pazar günü oynanan Elaziz Belediyespor – Payasspor Maçı’nı izlemeye gelen Bordo-Beyazlı Oyuncularımızdan Adem Alkaşi Grandmedical Manisaspor maçı hazırlıkları hakkında spor servisimize açıklamalarda bulundu

Elazığspor’un tecrübeli sağ beki Adem Alkaşi izin gününde Elaziz Belediyespor – Payasspor karşılaşmasını takip etti. Maçın devre arasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Adem, Manisaspor maçı hazırlıkları ve yaşanan teknik direktör değişiklikleri hakkında değerlendirmeler yaptı.

Hüseyin Kalpar’ın takımın başına gelişiyle hazırlıkların daha hızlı başladığını ifade eden Elazığspor’un başarılı sağ bek oyuncusu Adem Alkaşi, “Yeni hoca herkes için şans demek. Takımımız iyiydi ve tekrardan bir havaya ihtiyacımız vardı. Manisaspor maçı hazırlıkları da gayet iyi gidiyor. İzin günümüzde bizde Elaziz Belediyespor maçını izlemeyi tercih ettik. Manisaspor maçı bizim için çıkış maçı. O maçı kazandığımız takdirde Allah’ın izniyle içerdeki Bolu maçını da rahat geçeceğimizi düşünüyoruz. Önceliğimiz tabiki Manisaspor maçı. Zor olacak ama bu ligde herkes herkesi yenebiliyor. Bizim gücümüz belli. Allah’ın izniyle oradan en iyi şekilde dönmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Teknik Direktör değişikliğinin takıma yansıması hakkında Adem, “Yeni hocamızın takımımızın başına geçmesinin üstünden 3 gün geçti. İlerleyen zamanlarda daha net göreceğiz. Tabi ki hoca değişiklikleri takıma olumlu yansır, bize de olumlu yansıyacaktır diye düşünüyorum” dedi.

Taraftarlarada seslenen tecrübeli oyuncu , “Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İçerde dışarda çok iyi şekilde destekliyorlar. Gazişehir Gaziantep FK maçında çok üzüldük gerçekten. Beklentimizin üzerinde bir seyirci potansiyeli vardı Gazişehir’de. Kendilerinden o maç için özür diliyoruz. Bizleri her zaman desteklemeye devam etsinler. Onların desteğiyle biz her zaman bir üst lige çıkmak için çabalayacağız” ifadelerini kullandı.

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.