Altıparmak’tan haksız kazanç talebi!
06 Aralık 2017 21:24
Bordo-Beyazlı Eski Teknik Adam Elazığspor’dan alacağı tazminatı arttırabilmek için BB Erzurumspor’la yaptığı gerçek sözleşmeyi TFF’den sakladığı iddia edildi…

Elazığspor Eski Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Bordo-beyazlı kulübe tazminat davası açtı.

Mehmet Altıparmak’ın açtığı tazminat davası ile ilgili çok önemli belge ve bilgiler gün yüzüne çıkarıldı. Elazığspor Eski Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, edindiğimiz bilgilere göre sözleşmesinin fesih edildiği 03.11.2017 tarihi ile aynı gün kulübe dava açtı ve söz konusu dava ile kulüpten Maaş+280.000 TL bedelli tazminat davası talep etti.

Ulusal medya ve Erzurum'da yayın yapan yerel medya organları ile sosyal medyada yer alan haberler Mehmet Altıparmak'ın BŞB. Erzurumspor Kulübü ile 550.000 TL’ye anlaştığını yönünde haberler yaparken, Altıparmak’ın federasyona gönderilen sözleşmede 5.000 TL'lik maaşla çalıştığı görülüyor.

Mehmet Altıparmak’ın, Elazığspor Kulübü’nden alacağı tazminatı arttırabilmek için BB. Erzurumspor ile yaptığı gerçek sözleşmesini Türkiye Futbol Federasyonu’ndan sakladığı iddia ediliyor. Öte yandan bordo beyazlı kulübün BB. Erzurumspor'a ihtar göndererek, Mehmet Altıparmak'ın gerçek sözleşmesini en kısa sürede TFF'ye ibraz etmesini talep ettiği iddia edildi. 

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.