Doğru Hasar Danışmanlık Elazığ Acenteliği açıldı
11 Şubat 2018 16:09
Merkezi Ankara’da bulunan Doğru Hasar Danışmanlık A.Ş, Elazığ’da acentelik açtı.

Merkezi Ankara’da bulunan Doğru Hasar Danışmanlık A.Ş, Elazığ’da acentelik açtı.

İşadamı İhsan Akyel’in il temsilciliğini yaptığı Doğru Hasar Danışmanlık A.Ş Elazığ acenteliğinin açılışına  firma Genel Müdürü Tamer Tezcan ve çok sayıda davetli katıldı.

Doğru Hasar Danışmanlık A.Ş, Genel Müdürü Tamer Tezcan açılışta yaptığı konuşmada, merkezi Ankara’da bulunan firmalarının 45. Acenteliğe ulaştığını söyledi.

Amaçlarının herhangi bir kaza durumunda vatandaşın yanında olabilmek ve vatandaşın haklarını sigorta şirketlerine karşı koruyabilmek olduğunu ifade eden Tezcan  “Şirketimiz sigorta kapsamında oluşan zararların karşılanmasında hakları olan tazminatları almada yardımcı olan bir firmadır. Bu evrakların tamamlanması itibariyle 45 veya 50 gün içerisinde alacakları tazminatları bizlere bildirmiş oldukları hesap bilgilerine yatırmak suretiyle işlem sonuçlandırılmaktadır. Firmamız tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile ülke çapında meydana gelen trafik kazaları sebebi ile hasar tasfiyesi alanında tüm uyuşmazlıkların çözüme kavuşturulması noktasında hizmet sunan bir hasar firmasıdır. Hasar firması olarak sigorta şirketlerinden zararın tazmini noktasında hak sahiplerinin yanında bulunarak hızlı, güvenilir ve şeffaf bir süreç yönetmekte, hak sahiplerinin tam ve eksiksiz haklarına kavuşmasını sağlamaktayız. Firma ismimizde de yer verdiğimiz bu ilkemiz en önemli hedeflerimizden biridir. Hak sahiplerine hasar tazmin süreci hakkında doğru bilgi vermek en büyük yatırımlarımızdan bir tanesidir. Firmamız meydana gelen kaza ve bu kaza neticesinde ortaya çıkabilecek tazminat tutarı hakkında doğru ve şeffaf bilgi sunmakta, karşılıklı güven ilişkisi içerisinde hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız için önemli olan sadece hedefe ulaşmak değildir. Önemli olan hedefe hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Uzman kadromuz ile hedefe en hızlı bir şekilde ulaşmak ilkesi taşımaktayız.” açıklamasında bulundu.

Doğru Hasar Elazığ acenteliği Ataşehir Mahallesi Hacı Sadettin Bulvarı No.52/1 adresinde hizmet verecek.

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.