“Elazığ’ı güzel günler bekliyor”
13 Şubat 2018 16:46
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret eden Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, yaptığı değerlendirmede açılan tekstil fabrikalarının önemine dikkat çekerek, “İlimizde tekstil fabrikaları açılmaya başladı. Bu durumda bizleri çok sevindiriyor. Tekstil anlamında ilimizi çok güzel günler bekliyor.” dedi.
Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret etti.
Ziyaret sonrasında bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, ziyaretin verimli geçtiğini söyledi.
Başkan Mitat Ulaş, “Sayın Valimiz bizleri kırmayarak Ocak ayında bizlerle birlikte esnaflarımıza ziyaret gerçekleştirdi. Esnaflarımız Sayın Valimizle bire bir görüşme imkanı buldu. Valimize tüm organizasyonlarımızda yanımızda yer aldığı için çok teşekkür ediyorum. İlimize Valimizin katkılarıyla sürekli olarak yatırımlar gelmeye devam ediyor. Bu yatırımlar arasında bizleri yakından ilgilendiren tekstilde yer alıyor. İlimizde tekstil fabrikaları açılmaya başladı. Bu durumda bizleri çok sevindiriyor. Tekstil anlamında ilimizi çok güzel günler bekliyor.” ifadelerine yer verdi.
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’da ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getirerek her zaman esnafların yanında olacaklarını söyledi.
Ocak ayında yapılan genel kurulda tekraren oda başkanlığına seçilen Başkan Ulaş’ı tebrik eden Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Başkan Ulaş’a çalışmalarında başarılar diledi.
Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.