'Ah şu paranın gözü kör olsun'

Geçen sezonlardan kalan borç nedeniyle Bolu’da hiçbir otel Elazığspor’a kapısını açmadı…

 Ah şu paranın gözü kör olsun
Spor

Daha önce 2.Etap Kampı’nın Bolu’da yapılacağı açıklanan Temsilcimiz Elazığspor’da kamp yeri değişti…
1.Etap Kampı’na ilimizde start veren Temsilcimiz Elazığspor’da daha önce 2.Etap Kampı için Bolu düşünülmüş ancak Bordo-Beyazlı Kulübün geçmiş sezonlardan otellere olan borcundan dolayı hiçbir otelin Elazığspor’u kabul etmediği öğrenildi. Yaşan bu gelişmeler ışığında 2.Etap Kamp yerini değiştirmek zorunda kalan Elazığspor geçen sene olduğu gibi bu yılda yeni sezona Erzurum’da hazırlanacak. 12 Temmuz’da 1.Etap Kampı’na nokta koyacak Elazığspor’da futbolculara 2 günlük izin verilecek. İzinin ardından 14 Temmuz’da Erzurum Polat Otel’de toplanacak olan Temsilcimiz Elazığspor hazırlıklarına burada devam edecek.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Elazığspor Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü geçmiş yıllardan kalan borçlar nedeniyle Bolu’da otellerin kendilerini kabul etmediğini bu nedenle kamp yerini değiştirmek zorunda kaldıklarını belirtti. Geçmiş dönemlerden kalan boçların kendi yönetimini oldukça sıkıntıya düşürdüğünü ifade eden Başkan Yümlü; “2.Etap Kamp için yine Erzurum’da toplanacağız. Maalesef eski borçlar bizi zor duruma sokuyor. Futbolculara malzeme almada bile sıkıntı çekiyoruz. Firmalara olan borçlar yüzünden. Eski alacaklarını istiyorlar.”şeklinde konuştu. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Gakgo | 06 Temmuz 2018 15:00

    Sayın Elazığspor yönetimi ve başkanı takıma parasını ödeyip de kamp yaptıracak otel bulamazken nasıl olup da Elazığsporu Süper Lige çıkaracak anlamış değilim. Eğer bu haber doğruysa gerçekten bir Elazığlı olarak çok üzüldüm.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.