'Ahmet Arası’ı düşünmüyoruz'

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Vali Çetin Oktay Kaldırım’la birkez daha görüşen Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü herhangi bir sıkıntının olmadığı yollarına devam ettiklerini söyledi.

 Ahmet Arasıı düşünmüyoruz
Spor

15 Haziran’da yapılması planlanan Olağanüstü Genel Kuru öncesi adaylığını açıklayan Elazığlı İş Adamı Hacı Murat Yümlü transfer ve teknik heyet çalışmalarının devam ettiğini belirterek bu konuda bugün kamuoyuna açıklamalarda bulunacaklarını söyledi…
Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Vali Çetin Oktay Kaldırım’la bir görüşme gerçekleştiren Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü görüşmenin kendileri adına çok olumlu geçtiğini ve ilişkilerin daha da güçlendiğini kaydederek ; “Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımızla bir görüşme daha gerçekleştirdik. Çok güzel bir görüşme oldu bizim adımıza. İlişkiler daha da güçlendi. Yolumuza devam ediyoruz.” dedi.
Teknik heyet ve transfer çalışmalarının devam ettiğini takımın % 80 iskeletini koruyarak bütçeye uygun transferler yapacaklarının altını çizen Başkan Adayı Yümlü Ahmet Aras ve Orhan Şam’ın Elazığspor’daki gelecekleri hakkında da konuştu. 
Kadro dışı bırakılan ancak Elazığspor’la 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Ahmet Aras’ı yeni sezonda takımda düşünmediklerini, Orhan Şam’la da görüşeceklerini fakat mali konularda anlaşmaları durumunda takımda kalacağını kaydeden Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü; “Transfer ve teknik direktör çalışmalarımız devam ediyor. Bunları yarın (bugün) kamuoyuna duyuracağız. Kadro dışı kalan Ahmet Aras’ı kadroda düşünmüyoruz. Orhan Şam’la da görüşeceğiz. Bütçemize uyarsa anlaşma sağlarız. Bütçeye uygun transfer yapacağız.” Şeklinde konuştu. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.