'Arıcak’a büyük katkı sağlayacak'

Elazığ’ın Arıcak ilçesinde bölge vatandaşının talep ettiği Halk Pazarı hizmete açıldı. Her Cuma hizmet verecek olan pazarda, birçok alternatif ürün satılacak.

 Arıcaka büyük katkı sağlayacak
İlçe Haberleri

Arıcak İlçe Kaymakamı MevlütŞekerci, içede açılan Halk Pazarı ile üreticilerin birçok alternatif ürün satabileceğini dile getirerek, “Pazar, faydası tüm vatandaşa dokunan ilçenin gelişmesine katkı sağlayan bizimde önemsediğimiz öncelik verdiğimiz bir girişim. Bu çalışma ilçemize büyük katkı sağlayacak.” dedi.

Elazığ’ın Arıcak ilçesinde bölge vatandaşının talep ettiği Halk Pazarı hizmete açıldı. Her Cuma hizmet verecek olan pazarda, birçok alternatif ürün satılacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Arıcak İlçe Kaymakamı Mevlüt Şekerci, ilçe halk pazarının gelişmesi ve daha çok kişinin faydalanması konusunda katkıda bulunduklarını belirtti.
Mevlüt Şekerci, “Desteklerimiz devam edecektir. Pazar, faydası tüm vatandaşa dokunan ilçenin gelişmesine katkı sağlayan bizimde önemsediğimiz öncelik verdiğimiz bir girişim. Pazar sayesinde tüketicilerimiz başta birçok alternatif ürünü hem ucuz hem de doğal ve taze olarak alma, üreticilerimizde ürettiklerini getirip burada kazanca dönüştürme sevincini yaşayacaklardır. Ayrıca pazar başta bal, süt ürünleri ve tarım ürünlerin gelip burada aracısız direk tüketici ile buluşması demektir. Değerli halkımız geçen yıl ilçemize kazandırarak açılışını yaptığımız pazarımızın öncelikle esnaflarımızın memurlarımızın ve halkımızın samimi ve sabırlı destekleri ile ve toplumuzun tümünün menfaatlerini ilgilendirmesi açısından sürdürülebilir olmasını diliyorum.” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.