'Artık iktidarın ortağıyız'

MHP Elazığ Milletvekili adayı Prof. Dr. Orhan Özbey, “24 Haziran’dan sonra biz yüz milletvekili de alsak, iki yüz milletvekili de alsak artık iktidarın ortağıyız. Ülkenin MHP olmadan yönetmenin mümkün olmadığını 15 Temmuz’dan sonra biz gösterdik.” dedi.

 Artık iktidarın ortağıyız
Elazığ Güncel

MHP Elazığ Milletvekili adayı Prof. Dr. Orhan Özbey, “24 Haziran’dan sonra biz yüz milletvekili de alsak, iki yüz milletvekili de alsak artık iktidarın ortağıyız. Ülkenin MHP olmadan yönetmenin mümkün olmadığını 15 Temmuz’dan sonra biz gösterdik.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları 24 Haziran seçimleri kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
MHP Elazığ Milletvekili adayları Oğuzhan Demir, Fahir Şaşmaz ve Prof. Dr. Orhan Özbey, Mesut Aksan, Sami Selen ve MHP İl Başkanı Semih Işıkver ve Kadın Kolları Salıbaba, Morning, ve Çatalçeşme mahallesindeki vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettiler.
Fahir Şaşmaz, “40 güne aşkın Elazığ’ın her yerinde seçim çalışmalarını, seçim faaliyetlerini yerine getiriyoruz. Gördüğümüz şu ki Vatandaşla ilgilenilmemiş, vatandaşın dertlerine çare aranmamış ve halktan kopuk bir siyasi anlayış içerisine girilmiş. Allah nasip eder 24 Haziran’dan sonra 25 Haziran sabahında seçilirsek Milliyetçi Hareket Partisi’nin nasıl hizmet yaptığını, Ankara’da sesini nasıl duyurduğunu vatandaşa karşı görevini, vazifesini nasıl yerine getirdiğini herkese göstereceğiz. Güçlü Türkiye için güçlü MHP olmazsa olmaz, Türkiye’nin teminatı Milliyetçi Hareket Partisidir. Milliyetçi Hareket Partisi ırkçılığa dayalı bir siyaset anlayışı içerisinde değildir. Bu toprakları vatan bilen herkes Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altındandır. Bu seçim içerisinde ben seçimi üç aşamaya bölüyorum. Bir beka seçimi,  iki kader seçimi,  üç vefa seçimi. 15 Temmuz sürecinde ve önceki durumlarda gördüğümüz gibi haçlı zihniyetiyle Almanya’sı, Amerika’sı, Avusturya’sı, İngiltere’si dört bir koldan ve bunların yandaşları PKK’sı, DEAŞ’ı FETÖ’sü hep birlikte ülkemize saldırdıkları dönemde 1071 yılında girdiğimiz bu topraklardan bizleri atmak için neler yaptığını gördünüz. Bu nedenle ülkenin ferahı, bekası ve huzur için sandık başına giderken lütfen elinizi vicdanınıza koyarak düşünün. Ve o nispette bir oy kullanın. Kader seçimi diyorsunuz insanlar olduğu gibi toplumlarda kaderleri kendi yazar özellikle yurdumuzda olduğu gibi Bosna’da, Azerbaycan’da, Bakü’de, Afrika’da Karadağ’da, Suriye’de, Türkmen ovasında ve dünyanın her yerindeki Türk ve İslam dünyası insanları dikkatle Türkiye’deki seçim sonuçlarına bakıyor. Bu insanları mağdur etmemek için eline Allah’a açıp yalvaran Türkiye’nin ferahı, feraseti ve dünya lideri olması için dua eden insanlara geri çevirecek miyiz?  15 Temmuz darbe girişiminden sonra sayın liderimiz Devlet Bahçeli beyefendi darbe gecesi ve sonrasında hiçbir şart ve protokol yapmadan önce vatanım sonra partim ülküsüyle devlet için ülkenin bekası için taşın altına elini koyan Sayın Bahçeli’ye bir vefa seçimidir. 24 Haziran sabahı Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a Milletvekili seçimlerinde de Milliyetçi Hareket Partisine oyunuzu vererek Türkiye’de bir takım şeylerin değişmesini, ittifak içerisinde farklı bir ses oluşmasını sizlerden diliyorum inşallah bizleri yalnız bırakmayacağınızı ümit ediyorum.’’ diye konuştu.

“TÜRKİYE’NİN GÜVENDİĞİ İKİ LİDER VAR’’
Türkiye’nin artık iki lidere güvendiğini söyleyen Orhan Özbey ise, “Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak bir yola çıktık. 15 Temmuz’dan sonra elimizin değdiği müdahale ettiğimiz veya politikasını belirlediğimiz her işte vatandaşımızın büyük bir teveccühünü gördük. Artık Türkiye’de Milliyetçi Hareket Partisi olmadan veya Milliyetçi Hareket Partisinin içinde olmadığı bir iktidarının Türkiye’yi yönetmesinin mümkün olmadığın tüm vatandaşlar bizlere rahatlıkla söylüyor ve bizlere güveniyor. Şuna inanın ki 24 Haziran’dan sonra biz yüz milletvekili ’de alsak, iki yüz milletvekili de alsak artık iktidarın ortağıyız. Ülkenin MHP olmadan yönetmenin mümkün olmadığını 15 Temmuz’dan sonra biz gösterdik.  Artık Türkiye’de her vatandaş iki lidere güveniyor Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli. Bu ikisinin ülkeyi yönetmesini istiyor. Tabanda Cumhur ittifakı bu yüzden oluştu taban bizi zorladı ve bu ittifakın oluşmasına sebep oldu. İnşallah 24 Haziran’dan sonra ülkenin bekası için güven ve huzurun teminatı için, bin yıllık kardeşliğin devamı için Milliyetçi Hareket Partisi, Allah’ın izniyle iktidara gelecek ve bu huzuru, bu teminatı Salıbaba’da, Morning’de, Çatalçeşme’de, Edirne’de, Hakkâri’de tesis edecektir.’’ şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.