'Başarılamayacak bir şey yok'

Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “Eğer okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz el ele verirlerse başaramayacakları hiçbir şey yok.” dedi.

 Başarılamayacak bir şey yok
Eğitim

Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk Kovancılar ilçesinde bulunan okul ve pansiyonlarda incelemede bulundu.

Müdür Gürtürk’e Müdür Yardımcısı Vedat Demiral ve Koordinatör Maarif Müfettişi M. Selçuk Tanrıverdi ile Kovancılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Kaya eşlik etti.

Kovancılar ziyareti esnasında Yarımca Ferrokrom İlk ve Ortaokulu, Şehit Raşit Ercan İlk ve Ortaokulu, Avlağı Ortaokulu, Şehit Resul Kayaoğlu İlkokulu, Kovancılar Anadolu Lisesi, Kovancılar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilçe merkezinde bulunan okulların pansiyonlarında incelemelerde bulunuldu.

Okullarda yaptığı incelemelerden sonra öğrenci ve okul öğretmenleri ile de bir araya gelen Müdür Gürtürk, okulların talep ve ihtiyaçlarını not aldı.

Yaptığı incelemeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Müdür Gürtürk; “Yaptığımız ziyaretlerde gördük ki eğer okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz el ele verirlerse başaramayacakları hiçbir şey yok. Çok güzel sınıflarla, çok güzel okullarla karşılaştık. Özveriyle çalışan öğretmen ve okul müdürü arkadaşlarımızla tanıştık. Özellikle köy okullarımızda karşılaştığımız manzara bizleri gururlandırdı. Yarımca Ferrokrom İlköğretim Okulundaki öğretmenimiz, Avlağı ve Şehit Resul Kayaoğlu okullarındaki idareci ve öğretmenlerimiz harika işler başarmışlar. Çok güzel, çok temiz, pırıl pırıl okul binalarını çocuklarımızın hizmetine sunmuşlar. Ben bu öğretmen ve idarecilerimizi tek tek kutluyor ve her zaman yanlarında olacağımı bilmelerini istiyorum. Yine okul pansiyonlarında yaptığımız incelemelerde tertemiz yatakhaneler ve yemekhaneler ile karşılaştık. Bize emanet edilen çocuklarımızın eğitim gördüğü, konakladığı, yemek yediği pansiyonlarımızın temizliği bizler için her şeyden önce gelir. Kovancılar ilçemizde bu kadar güzel manzaralarla karşılaşmak bizleri fazlasıyla mutlu etti. Ben hem İlçe Milli Eğitim Müdürümüze hem de okullarda görev yapan idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.