'Belediye personeli imkanlar dahilinde maça gelsin'

Efsaneler Taraftarlar Derneği Tribün Lideri Ferhat Çiçek sosyal medyadan, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a seslenerek özel istekte bulundu…

 Belediye personeli imkanlar dahilinde maça gelsin
Spor

Elazığspor Efsaneler Taraftarlar Derneği Tribün Lideri Ferhat Çiçek sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Elazığ Belediye Başkanı MücahitYanılmaz’dan özel bir istekte bulundu.
Çiçek, yayınladığı mesajda yarın Elazığ Atatürk Stadyumu’nda saat 16:00’da başlayacak ve hayati önem taşıyan ElazizBelediyespor-Tarsus İY Maçı’nda, tribünlerin dolu olması ve taraftar desteğinin en üst düzeyde olması için Elazığ Belediyesi’nin tüm çalışanlarının, Başkan Yanılmaz’ın özel izniyle maça gelmeleri ricasında bulundu. 
Hem itici güç için taraftar desteğine ihtiyacı olan ElazizBelediyespor açısından ve hemde çalışan personel için güzel bir sosyal etkinlik olacağı temennisinde bulunan Çiçek mesajında şu ifadelere yerverdi; 
“Çok değerli belediye başkanımızdan hem Elazığspor Tribün Lideri hemde belediyemizin çalışanı olarak bir ricam isteğim olacak. Cuma günü ElazizBelediyespor'umuzun hayati önem taşıyan bir maçı var. Bu karşılaşmada taraftar desteği çok önemli. Tüm belediye personellerimiz, müdürlerimiz, imkanlar dahilinde tüm çalışanlarımızın, izninizle bu maça gelmesi çok faydalı olur. Hem takımımız için hem de mesai arkadaşlarım için güzel bir sosyal etkinlik olmuş olur saygılar selamlar…”
 

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.