'Bir Akif Kıraç gider, bin Akif Kıraç gelir'

Elazığspor Kulübü tarafından yapılan yazılı açıklamada Kulüp Müdürü Akif Kıraç’ın görevden alındığı açıklandı.

 Bir Akif Kıraç gider  bin Akif Kıraç gelir
Spor

Spor Toto 1.Lig Ekibimiz Elazığspor’da sular bir türlü durulmuyor. 2 Haziran’da göreve başlayan Hacı Murat Yümlü Başkanlığı’ndaki Elazığspor Yönetimi’nde peşpeşe yaşanan istifaların ardından şimdi de yönetim görevden almalara başlandı. Daha önce Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü, Elazığspor Ticari Sportif Yatırımlar AŞ Genel Müdürü Miraç Ulutaş ile Genel Koordinatör Veysi Şimşek'in görevden alındığını açıklamıştı. Bu iki ismin ardından Kulüp Genel Müdürü Akif Kıraç da görevden alınanlar kervanına eklendi.
Elazığspor Kulübü tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada; 
“Kulübümüz Genel Müdürü Mehmet Akif Kıraç görevinden alınmıştır. Kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı Mehmet Akif Kıraç’a teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz. Kamuoyuna duyurulur.”denildi. Öte yandan görevden alınan Veysi Şimşek’e de hizmetleri için teşekkür edildi.

“Elazığspor kişiler üstü bir kurumdur”
Görevden alınmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Müdürü Akif Kıraç; “Elazığspor Kulübü'nde misyonumuzu tamamladık. Aslolan Elazığspor'dur. Biz her zaman bunu savunduk ve bu düşünceyle hizmet ettik. İnşallah Elazığspor sıkıntılı sürecinden kurtulur. Allah nasip ederse yeni yönetim de aradığı desteği bulur bir an önce. Taraftarların da desteğiyle ki bu çok önemli kulübümüz istediği başarı dolu günlerine kavuşur. Camianın birlik beraberlik içerisinde olması gerekir. Bir Akif Kıraç gider, bin Akif Kıraç gelir. Bu güzide kulübümüz kişiler, partiler ve isimler üstü bir kurumdur. Bu şerefli kulüpte bu zamana kadar görev yaptığım için çok mutluyum. Ufak da olsa kulübümüze bir katkımız olduysa ne mutlu bizlere.” ifadelerinde bulundu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.