'Bütün otobüsler bayramda ücretsiz hizmet verecek'

Elazığ'da Ramazan Bayramı'nda bütün otobüsler ücretsiz hizmet verecek.

 Bütün otobüsler bayramda ücretsiz hizmet verecek
Elazığ Güncel

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Ramazan Bayramı'nda bütün otobüslerin ücretsiz hizmet vereceğini ve halk otobüslerini de belediye bünyesine aldıklarını söyledi.
Mücahit Yanılmaz, “Artık halk otobüsüne binerken ‘ben yaşlıyım beni almazlar, beni görmemezlikten gelirler’ endişesi ve kaygısı bu hafta bitiyor. Ramazan bayramımızı gönül rahatlığıyla kutlayacağız. Ramazan Bayramı'ndan hemen sonra 24 Haziran seçimleri var. Ülkemiz çok kritik bir süreçten geçiyor. 24 Haziran’da bizi 2002 yılından beri en iyi şekilde temsil eden iradeli, cesur, dirayetli Cumhurbaşkanımıza güç verelim destek verelim. Öyle ümit ediyorum ki Elâzığ,  Türkiye'de en büyük desteği verecek iller arasında yer alacaktır. Ve böylelikle güçlü bir hükümet, güçlü bir meclis ve güçlü bir Türkiye olacaktır” şeklinde konuştu.

“BİNGÖL KARDEŞ ŞEHRİMİZ”
Seçim çalışmaları kapsamında Başkan Mücahit Yanılmaz, Kiğı-Der’i ziyaret ederek Elazığ’da yaşayan Bingöllü hemşerileriyle bir araya geldi. 
24 Haziran seçimlerinin hayırlı olmasını dileyen Muzaffer Özli, “Biz Kiğı-Der olarak reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın her daim yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum ve Başkan Yanılmaz’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.
Elazığ’ın yıllarca Bingöl'den göç aldığını ve yıllarca Bingöllüler ile birlikte yaşamaktan mutlu, gururlu olduğunu ifade eden Yanılmaz, “Bizim esas medeniyetimiz İslam medeniyetidir. Yaşantımızı etkileyen bizi yönlendiren nasıl yaşayacağımıza karar veren unsur bizim kendi kadim medeniyetimizdir. Bu tür dernekler Elâzığ’da hemşerileri bir araya toplamak ve onların her türlü ihtiyaçlarını giderme noktasında çok önemli yerlerdir. Derneğin kuruluşunda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.