'Daha güçlü bir Türkiye için destek istiyoruz'

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Ak Parti olarak bu süreçte milletimizden daha güçlü bir Türkiye için destek istiyoruz.” dedi.

 Daha güçlü bir Türkiye için destek istiyoruz
Siyaset

AK Parti Elazığ Milletvekili ve 27. Dönem milletvekili adayı Metin Bulut, “Ak Parti olarak bu süreçte milletimizden daha güçlü bir Türkiye için destek istiyoruz.” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve 27. Dönem milletvekili adayı Metin Bulut, 24 Haziran seçimleri kapsamında, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze Şehit İlhanlar Caddesi ve Perşembe Pazarı esnaflarıyla bir araya geldi. 
Ziyaretlerin ardından bir değerlendirme yapan Ramazan Gürgöze, “Güçlü Türkiye adına Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü bir şekilde seçileceğinden şüphe duymuyoruz. Yine mecliste beş milletvekilimizin olacağından da şüphe duymuyoruz.” dedi.
Milletvekili Metin Bulut ise, daha güçlü bir Türkiye için destek istediklerini belirterek, “Cumhurbaşkanımız ülkemizin menfaati için makamını düşünmüyor, ülkenin istikbalini kendi istikbalinden daha öne alıyor. Bu durum başka bir yerde olsaydı ya da başka bir siyasi partide olsaydı görev süremizi tamamlayalım daha sonra yüzde 50 artı 1 ile barajı geçip yeni dönemde göreve gelelim diye düşünürlerdi. Ak Parti olarak bizlerde bu süreçte milletimizden daha güçlü bir Türkiye için destek istiyoruz. Yapılan kamuoyu araştırmaları şunu gösteriyor; ilk turda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız ülkenin yeni dönemde Cumhurbaşkanı olacaktır ancak bazıları onun elini zayıflatmak adına cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a ama Milletvekili seçimlerinde bir başka partiye oy veririm algısı oluşturuyorlar.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.