'Devlet Bahçeli, Türkiye’yi uçurumun eşiğinden kurtardı'

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili adayı Mesut Aksan, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Türkiye’yi uçurumun eşiğinden kurtardığını söyledi.

 Devlet Bahçeli  Türkiyeyi  uçurumun eşiğinden kurtardı
Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili adayı Mesut Aksan, seçim çalışmalarına Karakoçan ile devam etti.
Seçimlere çok az bir süre kala çalışmalarına devam eden MHP milletvekili adayı Mesut Aksan, Karakoçan ilçesinde esnaf ve vatandaşla bir araya geldi.
MHP adayı Aksan ziyaretlerde yaptığı değerlendirmede, “Türkiye’yi uçurumun eşiğinden kurtaran, Türkiye’yi bugün Suriye olmaktan kurtaran lider olarak Sayın Devlet Bahçeli beyefendi görülmektedir.” dedi.
MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Türkiye’yi uçurumun eşiğinden kurtardığını vurgulayan Aksan, ”Türkiye’yi bugün Suriye olmaktan kurtaran lider olarak Sayın Devlet Bahçeli beyefendi görülmektedir. Açık konuşmak gerekirse bu partinin bir mensubu olarak sahada özellikle hemşerilerimizin bu geri bildirileri bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Bize düşen Seçim Koordinasyon Merkezimizin verdiği program dâhilinde Milliyetçi Hareket Partisinin ve sayın liderimiz Devlet Bahçeli’nin esasları çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisinin politikalarını anlatmak doğru siyaset üretmektir. Kimseyi ötekileştirmeden tamamen kucaklayıcı, kimseyi dışlamadan tamamen birleştirici mantıkla Milliyetçi Hareket Partisi adayları olarak siyaset anlayışımızı sürdürüyoruz.  Bu bağlamda Karakoçanlı hemşerilerimizden destek istiyoruz. Allah’ın izniyle 24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi en doğru ve en güzel neticeyi elde edecektir. Katkılarını bizlerden esirgemeyen Karakoçanlı hemşerimize saygılarımı ve hürmetlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.