'Elazığ bize görev verecek'

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Mustafa Fahir Şaşmaz “24 Haziran yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Elazığ’da vatandaşlarımız MHP’yi destekleyecek. Buna yürekten inanıyoruz. Elazığ bize görev verecek.” dedi.

 Elazığ bize görev verecek
Elazığ Güncel

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Mustafa Fahir Şaşmaz “24 Haziran yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Elazığ’da vatandaşlarımız MHP’yi destekleyecek. Buna yürekten inanıyoruz. Elazığ bize görev verecek.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Mustafa Fahir Şaşmaz huzurevindeki yaşlıları ziyaret etti.
Milletvekili Adayı ŞaşmazGazi Huzurevinde yaptığı açıklamada, “Seçim çalışmalarımız kapsamında huzurevindeki yaşlılarımızı ziyaret ettik. Ellerini öptük hayır dualarını aldık. Taleplerini ve isteklerini dinledik. İnşallah MHP olarak 24 Haziran başarılı bir sonuç alacağız. Seçim çalışmalarımız sabah erken saatlerde başlayıp sahura kadar devam ediyor. İnşallah emeklerimizin karşılığını 24 Haziran gecesi hep beraber sandıkta göreceğiz” dedi.
TKDK, İŞGEM, İller Bankası’na da ziyaretler gerçekleştiren Şaşmaz, kurumlarda çalışanlarla bir araya geldi.
Günün devamında Namık Çiftçi Caddesi ve Tevfikiye Cami civarındaki esnafları ziyaret eden Şaşmaz,  “Her vatandaşımızla görüşmek, konuşmak ve ellerini sıkmak istiyoruz. Ziyaretlerimizde özellikle Cumhur İttifakına oy istiyoruz. Tabi ki Elazığ’da milletvekilliği için ise Milliyetçi Hareket Partisi’nin hedeflerini ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin seçim vaatlerini anlatarak göreve talip olduğumuzu ifade ediyoruz. 24 Haziran yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Elazığ’da vatandaşlarımız MHP’yi destekleyecek. Buna yürekten inanıyoruz. Elazığ bize görev verecek. Seçim çalışmalarımızda bunu net bir şekilde hissediyoruz. Elazığlı vatandaşlarımız 24 Haziran’da cumhur ittifakına ve MHP’ye en güçlü desteği veren illerden biri olacak.” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.