'Elazığ bize sahip çıkacak'

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Sami Selen, “Her zaman vatanına, milletine, bayrağına ve devletine sahip çıkan Elazığ bu defa bizlere de sahip çıkacaktır.” dedi.

 Elazığ bize sahip çıkacak
Elazığ Güncel

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Sami Selen, “Her zaman vatanına, milletine, bayrağına ve devletine sahip çıkan Elazığ bu defa bizlere de sahip çıkacaktır.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Sami Selen ziyaretlerine ve seçim çalışmalarına devam ediyor. 
Sami Selen, seçimin önemine değinerek partisine ve Cumhurbaşkanlığında ise Cumhur İttifakına oy istedi. 
Selen Elazığ’ın kararlılıkla oyunu kullanacağını anlatarak, “İnsanlarımıza ulaştıkça moralimiz tavan yapıyor. Elazığ bu defa çok kararlı bir şekilde oyunu kullanacak. İnanıyorum ki Elazığ’da Milliyetçi Hareket Partisi çok büyük bir başarıyla koymuş olduğu hedeflerine ulaşacak. Vatandaşlarımız bizleri adeta bağırlarına basıyor. Çok mutlu oluyoruz. İnşallah her zaman vatanına, milletine, bayrağına ve devletine sahip çıkan Elazığ bu defa bizlere de sahip çıkacaktır. Her vatandaşımıza ulaşmayı hedefledik. Bugün ve bu gece en az üç bin insanımızın elini sıktık. Çok güzel teveccühle karşı karşıyayız. İnşallah bu teveccüh 24 Haziranda sandıklara yansıyacaktır” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Dogan | 05 Haziran 2018 02:45

    Mesele, oncesi ve sonrasi ayni tavri gosterebilmektir..Bunu basarabilenler her zaman saygindirlar...

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.