'Elazığ’a ivme kazandırdık'

AK Parti Elazığ Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Metin Bulut, 26. Dönem seçimleri sürecinde konuşulan tüm vaatlerin yerine getirildiğini belirterek, Elazığ’a büyük ivme kazandırdıklarını söyledi.

 Elazığa ivme kazandırdık
Elazığ Güncel

AK Parti Elazığ Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Metin Bulut, 26. Dönem seçimleri sürecinde konuşulan tüm vaatlerin yerine getirildiğini belirterek, Elazığ’a büyük ivme kazandırdıklarını söyledi.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Metin Bulut, gazetemize yaptığı açıklamada görev sürecini değerlendirdi.
Metin Bulut, 26. Dönem Milletvekili adaylık sürecinde konuşulan vaatleri görev sürecinde gerçekleştirdiklerini dile getirdi.
Çevre illerin vatandaşlarının Elazığ’a yapılan yatırımlar ile kendi siyasilerini eleştirdiklerini vurgulayan Bulut, Elazığ’a büyük ivme kazandırdıklarını ifade etti.
Geçtiğimiz seçim süresince yapılan propagandaları incelediğini anlatan Bulut,  “O dönem konuşulan her şey milletvekilliğimiz süresince hayata geçirilen projeler. Şehir Hastanesi sorununu çözdük. Çok tartışılmıştı. Elazığ’da yapılıp yapılmayacağı konuşulmuştu. Yakın bir tarihte açılışı gerçekleştirilecek. Bunun haricinde Kuzova Sulama sorunu 32 yıllık bir sorundu. Geçtiğimiz yıl test yapıldı. Bu yıl su ile buluştu. Uluova Sulama Projesi’nin ihalesi yapıldı. Müteahhit yapımına başladı. Havalimanı ile ilgili bir talebimiz olmuştu. Havalimanı için ikinci bir pist yapılıyor. Geçtiğimiz seçimde konuşulan Şorşor Deresi sorunu çözülmek üzere. Hamza Bey Barajı konuşuluyordu. Burada Baraj kısmı tamamlandı. Sadece irsaliye hattı ile bir sıkıntı var. Burada mahkeme süreci bekleniyor. Bitince su ile buluşturulacak. Emin olun pek çok ilin özendiği bir il olduk. Diğer iller ‘Elazığ’da Bölge Hastanesi var, bizde neden yok?’ diyorlarmış. ‘Elazığ’da Güney Çevre Yolu tamamlandı, Kuzey Çevre Yolu yapıyor. Bizim hala çevre yolumuz yok’ deniliyor. Elazığ son yıllarda büyük bir ivme kazandı. Bunlar sadece sayabildiklerimiz. Elazığ’da Cumhur İttifakı’nın 5 milletvekili ile mecliste bulunmasını istiyoruz.  Cumhur İttifakı 5 yapabilirse kaldığımız yerden devam edebileceğiz.” dedi.

“ŞEHRİMİN EKSİĞİNİ DE BİLİRİM, FAZLASINI DA”
Metin Bulut Elazığ’ın eksiğini, fazlasını, kimin yatırım yapıp kimin yapmadığını bildiğini belirterek, ““Aslında vekillik görevi bana verilmeden önce Metin Bulut olarak Elazığ sevdam vardı. Aynı sevgiyle bu şehre vekil oldum. Vekillik görevimi yaptım ve şimdi aynı Elazığ sevdasını yüreğinde taşıyan Metin Bulut olarak aday oldum. Ben bu memleketin insanıyım. Bu topraklarda büyüdüm, eksiğini de bilirim şehrimin, fazlasını da. Geçmişte kimin ne yaptığını veya neleri yaptığını da bilirim, neleri yapmadığını da. Bizim de neler yaptığımız ortada. Hizmet ediyoruz, hizmete devam ediyoruz. Bu memleketin içinden gelen, her halini bilen biri olarak vekillik yaptım, şimdi de aynı vekilliğe aynı yürekle adayım. Arkadaşlarımızla birlikte, şehri daha güzel yerlere getireceğiz inşallah. Elazığ sevdam da Elazığspor sevdam da tartışılmaz. Kimseyle de bu konu için polemiğe girmedim. Yoluma devam ettim, devam edeceğim. Dikkat edin, biz Ak Parti olarak ve Ak Parti’nin vekilleri olarak hiç boş vaatlerde bulunmadık. Ne vaat ettiysek yaptık. Hayali, boş vaatlerde bulunmadık, vatandaşlarımızın da kafasını böyle karıştırmadık. Biz gerçek vaatleri gerçekleştiren partiyiz. İnşallah 24 Haziran’da da bu yola devam edeceğiz. Elazığ yapılan hizmetlerin daha fazlasına layık bir il. Elbette vatandaşımız kendilerine layık olan bu hizmetlerden faydalanacaklar. Elazığ için daha güzelini yapacağız. 24 Haziran’da mecliste yerimi alıp, kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu defa aynı heyecan ama daha büyük bir şevkle ülkemize ve Elazığ’a hizmet edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
Metin Bulut, 24 Haziran’da yeni bir tarihi dönemin başlayacağını anlatarak “Başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz. Bayrağımızı dindiremeyeceksiniz. Ezanımızı susturamayacaksınız. Vatanımızı parçalayamayacaksınız. Devletimizi yıkamayacaksınız. 24 Haziran’da yeniden tarih yazacağız.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Mehmet | 13 Haziran 2018 14:09

    Geçen sene milletvekili arkadaşların halktan yazılı talep alıyorlardı aldıklarını okumadan çöpe atıyordunuz. Ne fazlasını bilirsiniz ne eksiğini bir milyon oyum olsa birini vermem.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.