'Elazığ’da özlemle anılan birlik ruhunu yaşıyoruz'

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Süleyman Kamaç ise, Elazığ’da önceki yıllarda görülmeyen ve özlemle anılan birlik ruhunun Elazığ Ekonomi Platformu sayesinde gerçekleştiğini söyledi. 

 Elazığda özlemle anılan birlik ruhunu yaşıyoruz
Elazığ Güncel

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Süleyman Kamaç ise, Elazığ’da önceki yıllarda görülmeyen ve özlemle anılan birlik ruhunun Elazığ Ekonomi Platformu sayesinde gerçekleştiğini söyledi. 

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanlığına seçilen Elazığ Gıda ve İş Adamları Derneği Başkanı Süleyman Kamaç,Hay Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İnanç Demir ve Elazığ Mobilyacılar Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Gül’e hayırlı olsun ziyaretinden bulundular.
Ziyarette bir değerlendirmede bulunan ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş,“ASRİAD İşadamları derneğimizin öncelikleri üretimdir, katma değerdir. Bizim sloganımız da nitelikli üretim, nitelikli insan ve üretim. Yeni kurulmamıza rağmen Türkiye geneli teşkilatımız var. Ülkemize hizmet etmek, ülkemizden ilimize hizmet etmek, büyük bir onur, büyük bir şereftir. Rabbim inşallah bizi muvaffak eyler.” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Süleyman Kamaç ise, Elazığ’da önceki yıllarda görülmeyen ve özlemle anılan birlik ruhunun Elazığ Ekonomi Platformu sayesinde gerçekleştiğini kaydetti. Kamaç, “Elazığ ekonomisinden yaşanan en büyük sıkıntılardan bir tanesi; yerel güç odaklarının bir araya gelememesi, birlikte hareket etme ruhunu ortaya koyamamasıydı. Biz sivil toplum kuruluşları temsilcileri olarak sık sık bir araya gelip bu soruna bir çözüm arardık. Platform sayesinde bu sorunu çözdük Üreten bir Ekonomi için birlikte çalışmamız gerekir.” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.