'Elazığ’daki amacımız istihdam'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

 Elazığdaki amacımız istihdam
Siyaset

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, “Fabrikalarda çok önemli istihdamlar sağlanıyor. Elazığ’daki amacımız istihdam. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi benim özellikle siyasete girmemdeki en önemli etkenlerden biridir.” dedi.
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.
OSB Başkanı Suat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Zülfü Tolga Ağar, fabrikaları gezerek işletme yöneticileri ve çalışanlarla bir araya geldi.
Ziyarette açıklamalarda bulunan Elazığ OSB Başkanı Suat Öztürk, milletvekili adaylarına başarılar dileyerek, “Elazığ yıllardır istikrarlı bir şekilde iktidara yakın olarak temayül göstermektedir. Bu dönem de inşallah istikrardan yana olacaktır.” dedi.
Zülfü Tolga Ağar,  “Organize Sanayi Bölgemizi dolaştık. Benim için çok keyifli bir gezi oldu. Çünkü iş alanlarını dolaşıyorum. Açıkçası gurur duydum. Gezdiğim fabrikalarda çok önemli istihdamlar sağlanıyor. Elazığ’daki amacımız istihdam. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi benim özellikle siyasete girmemdeki en önemli etkenlerden biridir. Sayın Cumhurbaşkanımızın 16 senelik yapmış olduğu altyapı, yatırımların hazırlığı bu hükümet sistemiyle beraber meyvelerini en hızlı şekilde verecektir. Ben de bu sisteme katkım olsun diye aday oldum. Bunu her zaman belirtiyorum. Benim tek bir gündemim var. O da Elazığ. Elazığ için çalışmaya geldim. İnşallah 2. Organize sanayi bölgesini de  hızlı bir şekilde doldurmak için elimizden geleni yapacağım.” İfadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.