'Elazığ’dan güzel sonuçlar alacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 3. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Orhan Özbey seçim çalışmalarını sürdürüyor.

 Elazığdan güzel sonuçlar alacağız
Elazığ Güncel

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Orhan Özbey, “Cumhur İttifakını vatandaşlarımıza anlatmaya özen gösteriyoruz. Her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın taleplerini ve sıkıntılarını dinliyoruz. 24 Haziran gecesi Elazığ’dan güzel sonuçlar alacağız.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 3. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Orhan Özbey seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Abdullahpaşa’da kurulan semt pazarında esnaflarla ve vatandaşlarla buluşan Orhan Özbey, daha sonra Şehit Polis Fethi Sekin Mesire Alanında vatandaşları ziyaret etti. Abdullahpaşa Minibüs durağını da ziyaret eden Özbey, İhsaniye Camisinde Elazığ Halk Eğitim Müdürü Kazım Atıcının eniştesinin taziyesine ve Ballıca Köyündeki taziyelere katılarak başsağlığı diledi.
Prof. Dr. Özbey, gündüz gerçekleştirdikleri çalışmaların yanı sıra, iftardan sonra sahura kadar çalışmalarının devam edeceğini belirtti. 
Seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran Özbey, “Yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Ziyaret ettiğimiz her yerde vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılanmak çok güzel. İnşallah 24 Haziranda bu teveccüh sandıklara yansıyacaktır. 27. Dönem Genel seçimleri ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Elazığ’da MHP adına çok iyi sonuçlar elde edeceğiz. Seçim çalışmalarımızda özellikle Cumhur İttifakını vatandaşlarımıza anlatmaya özen gösteriyoruz. Hem partimize hem de Cumhurbaşkanımıza oy istiyoruz. Seçime çok kısa bir zaman kaldı. Her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın taleplerini ve sıkıntılarını dinliyoruz. İnşallah 24 Haziran gecesi hayırlı ve güzel sonuçlar alacağız. Vatandaşın bize gösterdiği teveccühün farkında olarak herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Herkesle konuşmaya çalışıyoruz. Herkese hem kendimizi hem partimizi anlatmaya çalışıyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.