'Elazığ’ı mecliste en iyi şekilde temsil edeceğiz'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ı mecliste 5 milletvekili ile en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

 Elazığı mecliste en iyi şekilde temsil edeceğiz
Siyaset

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim gezileri kapsamında gazetemizi ziyaret etti. 
24 Haziran’da yapılacak seçimlerle ilgili gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Şerifoğulları, basının demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu söyledi.
Şerifoğulları, “Şehrimizde görev yapan basın kuruluşlarımızı ziyaret ederek ilimizin sorunlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Basın milletimizin sesidir. İşte bundan dolayı basın mensuplarımızla istişareyi önemsiyoruz. Basın kamuoyuna ulaşmamamızda da en önemli araçlardan biri” dedi. 
24 Haziran’da yapılacak seçimlerle ilgili de değerlendirmelerde bulunan Şerifoğulları şunları söyledi: “Gezdiğimiz yerlerde çok büyük bir teveccühle karşılaşıyoruz. Halkımızın partimize olan ilgisi bizim de çalışma azmimizi arttırıyor. İnşallah milletimizin desteğiyle Elazığ’ı mecliste 5 milletvekilimizle en iyi şekilde temsil edeceğiz.”
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • ali veli | 31 Mayıs 2018 14:35

    Diğerleri etti sen de edersin..

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.