'Elazığ’ın gür sesi olacağız'

 Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Mesut Aksan, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, sorunları dinledi.

 Elazığın gür sesi olacağız
Siyaset

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Mesut Aksan, “Elazığ’ın hangi bölgede ve hangi sorun varsa o sorunun çözümü noktasında hem kendimiz irade ortaya koyacağız, hem de bizi aşan durumlarda konuyu muhataplarına iletilmesi için irade ortaya koyacağız. Elazığ’ın gür sesi olacağız.” dedi.
 Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Mesut Aksan, Kapalı Çarşı, Saray Cami, Belediye Çarşısı ve Şıra Meydanı’nda esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, sorunları dinledi.
Vatandaşlardan Cumhur ittifakı ve milletvekili seçimleri için MHP’ye oy isteyen Mesut Aksan, milletvekili olması halinde mecliste Elazığ’ın gür sesi olacağını söyledi.
Elazığ’ın sorunlarının çözümü noktasında irade ortaya koyacaklarını anlatan Aksan, “Esnaf ziyaretimizi gerçekleştirirken bizim geçmişten beri vurgu yaptığımız temiz ve ahlaklı siyaset anlayışını sürdürdüğümüzü anlattık, esnaflarımız çok ciddi ve güzel bir teveccüh ortaya koydular. Bu teveccüh çerçevesinde vatandaşlarımızın cumhur ittifakı ve MHP’ye sahip çıktıklarını gördük. Esnaflarımızın problemlerine de kulak verdik. Biraz ekonomik durgunluğun getirmiş olduğu bir sıkıntıları olduğunu söylediler. Onun dışında buradaki esnafların taleplerini yetkililere duyurmamızı özellikle istediler. Kapalı çarşımızın güvenliğinin sağlanması konusunda yetkililere çağrıda bulundular. Milliyetçi Hareket Partisi duyarlı bir siyaset anlayışı ile topluma, vatandaşa ve Elazığ’a hizmet etme anlayışı içerisindedir. 
İlimizde hangi bölgede ve hangi sorun varsa o sorunun çözümü noktasında hem kendimiz irade ortaya koyacağız hem de bizi aşan durumlarda konuyu muhataplarına iletilmesi için irade ortaya koyacağız. Gezdiğimiz yerlerde hemşerilerimizin teveccühünün yüksek olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Allah’ın izni ile 24 Haziran seçimlerinde MHP burada en güzel sonucu elde edecek, hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak adına vatandaşlarımızın gür sesi olmak adına rabbimizin inayeti ile hemşerilerimizin desteği ile arzu ettiğimiz sonuca ulaşmış olacağız” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.