'Elazığ’ın seçmeni donanımlı'

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili adayı Prof. Dr. Orhan Özbey, Fırat Üniversitesi, PTT ve Sosyal Güvenlik Kurumunu ziyaret etti. 

 Elazığın seçmeni donanımlı
Siyaset

MHP Elazığ Milletvekili adayı Orhan Özbey “Vatandaş bu seçimlerde bizleri bağırlarına basıyor. Elazığ’ın seçmeni oldukça donanımlı. Bu durum bizleri çok sevindiriyor. Seçtiği vekili sorgulayacak donanımda olmaları çok önemli.” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili adayı Prof. Dr. Orhan Özbey, Fırat Üniversitesi, PTT ve Sosyal Güvenlik Kurumunu ziyaret etti. 
Kamu kurumlarında çalışan memurlarla bir araya gelen Özbey, “Uzun yıllar sonra ilk defa böyle olumlu ve güzel bir seçim yaşıyorum. Sizi karşılayan insanların gözlerinin içinin gülmesi her şeye değer” dedi.
Kurum ziyaretlerin ardından açıklama yapan Prof. Dr. Özbey şunları söyledi: “Seçmen oldukça donanımlı. Tabi bu durum bizleri çok sevindiriyor. Seçtiği vekili sorgulayacak donanımda olmaları çok önemli. Dualarını, desteklerini istedik ve bizlere destek olacaklarını söylediler. Genel Başkanımıza çok büyük bir teveccüh olduğunu görüyoruz. Hem Cumhur ittifakının hem de Elazığ’da MHP’nin başarılı olması için destek talebinde bulunduk. Aldığımız olumlu tepkilere göre bu dönem vatandaşlarımızın bizlere desteği çok büyük olacak. Vatandaşlarımız bu seçimlerde bizleri bağırlarına basıyorlar. Bunu görünce çok mutlu oluyoruz. Bu destekler bizim çalışma azmimizi daha çok arttırmakta Allah herkesten razı olsun. Vatandaşlarımız bu dönem MHP’yi Elazığ’da güçlü bir iradeyle meclise gönderecekleri noktasında söz veriyorlar ve bizde bunu 24 Haziranda başaracağız İnşallah.” 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Kıvanç | 02 Temmuz 2018 09:57

    He yav hecc sorma ele donanımlı ki akp den o milletvekilleri cıktı denemek donanımlı olmazsa daha beter olacak cok donanımlı yavv tıpkı sizin gibi

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.