'Elazığ’ın yatırım iklimi değişti'

Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar Teşvik Yasası, Cazibe Merkezi Programı, OSB’ler ve sağlanan desteklerle Elazığ’da yatırım ikliminin değiştiğini söyledi

 Elazığın yatırım iklimi değişti
Ekonomi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, Teşvik Yasası, Cazibe Merkezi Programı, OSB’ler ve sağlanan desteklerle Elazığ’da yatırım ikliminin değiştiğini önümüzdeki süreç içerisinde yerli ve yabancıların çok daha fazla ilgisini çekeceğini söyledi.
Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar ve beraberindeki heyet Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret etti.
Asilhan Arslan ziyarette yaptığı değerlendirmede Serdar’ın her zaman iş dünyasının yanında yer aldığını söyledi. Başkan Arslan konuşmasında, “27. Dönem milletvekilliği listesinde olmayan Sayın Serdar, siyasetteki birikimi ve deneyimi ile inanıyoruz ki, ilimize, bölgemize ve ülkemize çok önemli hizmetler vermeye devam edecektir. Ben bu düşüncelerle her zaman yanımızda olan ve bundan sonraki süreç içerisinde de yine birlikte hareket etmeye devam edeceğimiz Sayın vekilimize başarılar diliyoruz” dedi.
Başkan Arslan ve Elazığ TSO Yönetim Kurulu’na nazik kabulleri için teşekkür eden Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar’da yaptığı değerlendirmede Elazığ’ın yatırımlar anlamında çok daha stabil bir ortama kavuştuğunu söyledi. Serdar yaptığı değerlendirmede, “Gerek Teşvik Yasası, gerekse cazibe merkezleri programı ve diğer devlet destekleri ile Elazığ yatırımlar anlamında daha stabil olmuştur. İşte bu dönemde Asilhan Arslan gibi iş dünyasının kalbinden gelen bir kişinin burada başkanlık yapmasını önemsiyoruz. Sayın Arslan, yatırımcılara ilimizde yapılabilecek her yatırım konusu ile ilgili çok daha hazırlıklı olacak ve iş dünyanın önünü açacaktır. Ben bundan sonraki süreç içerisinde de yine kendileriyle birlikte hizmetlerimize devam edeceğiz. 24 Haziran seçimlerinde inşallah çok daha güçlü ve daha dinamik bir Türkiye’yi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile sağlayacağız. Bugün bizim milletvekili listelerinde olup olmamız çok önemli değil, önemli olanın ilimiz ve ülkemizin kazanması olduğunu biliyoruz. Bu neden Sayın Cumhurbaşkanımıza sonuna kadar destek olmaya devam edeceğiz. Bu düşüncelerle nazik kabulünüz ve yakın ilginiz için teşekkür ediyor, bir kez daha başarılar temenni ediyorum” şeklinde konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.