'Elazığlılar o stadı görünce şaşıracaklar'

Bakan Bak, Elazığ Stadyumu ile ilgili Zeki Akbıyık’ın sorusuna, “Elazığ’ın stadını yerinde yapıyoruz. Çok butik bir proje.” dedi.

 Elazığlılar o stadı görünce şaşıracaklar
Spor

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından hazırlanan “Yerel Medya Soruyor” programına konuk olan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Elazığ stadyumunun ne zaman yapılacağı ve son durumun ne olduğu sorusuna cevap verdi…
Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından hazırlanan “Yerel Medya Soruyor” programın konuğu Gençlik Ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu. Rize’de gerçekleştirilen canlı yayında aralarında Kanal Fırat Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın da olduğu gazetecilerin sorularını cevaplandıran Bakan Bak, Elazığ Stadyumu ile ilgili Zeki Akbıyık’ın sorusuna, “Elazığ’ın stadını yerinde yapıyoruz. Çok butik bir proje. Yanında salonda yapıyoruz. Elazığlılar o stadı görünce şaşıracaklar” dedi…
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Elazığ’ın stadını yerinde yapıyoruz. Çok butik bir proje. Yanında salonda yapıyoruz. Elazığlılar o stadı görünce şaşıracaklar. Biz süratle onu tamamlayacağız. Bende takip ediyorum, bu noktada ihalesi 21 Haziran’da yapılacak. Büyük bir proje. Biz zaten bir tribünü yıktık. Hatta ihale biter bitmez bir türbinden başlayabiliriz, Yerinde yapacağımız için hazırladık” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • Marazali | 09 Haziran 2018 23:17

    Acaba o zaman Elazig spor diye bir takım kalacak mı?

  • yuksel çelik | 09 Haziran 2018 00:06

    asparagaz bir haber bence seçimden dolayı seçim rüşveti,seçim bitince büyütme çalışmalarına devam edecekler kimi kandırıyorsunuz..ya bize stad yapmayın allah için onun yerine 5 6 tane fabrika yapın üretim olsun orda çalışan işci olsun emegin karşılıgını alıp evine huzur götürsün..stad sizin olsun fabrika yapın..

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.