'Elazığspor için ne gerekiyorsa yapacağım'

CHP Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol; "Milletvekili maaşımı 5 yıl boyunca Elazığspor'a bağışlayacağım" dedi…

 Elazığspor için ne gerekiyorsa yapacağım
Spor

CHP Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, 5 yıl boyunca alacağı milletvekili maaşının yarısını Elazığspor'a bağışlayacağını söyledi…
CHP Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol, katıldığı canlı yayın programında; "Milletvekili maaşımı 5 yıl boyunca Elazığspor'a bağışlayacağım" dedi. 
Elazığspor Taraftarının sıkıntılarının çözülmesi gerektiğine vurgu yapan ve Metin Bulut ile İl Başkanı Ramazan Gürgöze'nin taraftarlarla bir araya gelerek bu düşmanlığa son vermeleri gerektiğini savunan GürselErol yaptığı açıklamada, "Bir milletvekili 5 yıl boyunca 2 milyona yakın maaş alıyor. Bu 2 milyonun 1 milyonunu öğrencilere burs olarak vereceğim, 1 milyonunu ise Elazığspor'a bağışlayacağım. Meclise bu konuda dilekçe vereceğim. Diğer milletvekillerine de sesleniyorum. Aynı davranışı onların da yapmalarını istiyorum. Elazığspor için ne gerekiyorsa yapacağım. Elazığspor taraftarının sıkıntılarını çözmek lazım. Metin Bulut'a, İl Başkanı Ramazan Gürgöze'ye sesleniyorum. Taraftarlarla bir araya gelsinler ve bu düşmanlığı bitirsinler. Birlik beraberlik içerisinde Elazığspor'u üst seviyelere taşıyalım" şeklinde konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Kürşat | 05 Haziran 2018 00:59

    Gölge etme başka ihsan istemez

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.