'Elazığspor’la prensipte anlaştım'

Elazığspor’un teknik direktör adaylarından Soner TolüngüçAnadolu Ateşi programında Salim Manav’a temsilcimizle anlaştığını belirtti…

   Elazığsporla prensipte anlaştım
Spor

Elazığspor Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün teknik direktör adaylarından Soner Tolüngüç Bordo-Beyazlı Kulüple prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi…
Hacı Murat Yümlü ile İstanbul’da bir görüşme gerçekleştiren tecrübeli teknik adam görüşmenin detaylarını Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a anlattı.
Elazığspor’la prensip olarak el sıkıştıklarını önümüzdeki günlerde resmi imzaların atılacağını ifade eden Tolüngüç iç transfer çalışmalarının ardından transfer yasağının kalkması durumunda dış transfer çalışmalarını başlayacaklarını bildirdi.
Ajansspor’da yayımlanan haber aynen şöyle;  “Geçtiğimiz sezon Sedat Karataş başkanlığındaki yönetimin de göreve getirmek istediği iddia edilen ancak daha sonra vazgeçilen Tolungüç ile iligli ajansspor.com sitesinde çıkan haber şu şekilde; “Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Elazığspor’da yeni teknik direktör belli oldu. Dün ilk Ajansspor’un duyurduğu Elazığspor, Soner Tolungüç’le görüşüyor’  haberi netlik kazandı. Soner Tolungüç, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuştu. Tolungüç, “Elazığspor’la prensip anlaşmasına vardık. Önümüzdeki günlerde resmi imzalar atılacak. İlk olarak iç transfer çalışmalarını sonrasında eğer yasak kalkarsa dış transfere yöneleceğiz. Teknik ekibimiz de hazır” dedi.”
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.