'Esnafa gereken destek verilecek'

Ak Parti Milletvekili Tahir Öztürk, esnafların talep ve isteklerini değerlendirerek, gereken yardımı ve desteği vereceklerini ifade etti.

 Esnafa gereken destek verilecek
Elazığ Güncel
Ak Parti Milletvekili Tahir Öztürk vatandaşlarla bir araya geldi.
Milletvekili Tahir Öztürk, ziyaretlerle amaçlarının talepleri dinleyerek, vatandaşın ve esnafların sorunlarını ilgili makamlara iletmek olduğunu söyledi.
Esnaf ziyaretlerini arttırarak devam ettireceklerin anlatan Tahir Öztürk, “Ben zaman zaman halk pazarını ziyaret ediyorum. Burada esnafımızın ciddi manada kendine göre talepleri var. Gerek belediyemizden gerek bizden. Biz de bu talepleri zaten evvelden biliyoruz. Yeniden dinleyerek bu taleplerimizi inşallah belediye başkanlarımıza belediye başkan vekillerimize aktararak pazarcı esnafımızın da sıkıntılarını taleplerini yerine getireceğiz. Biz bu esnaf ziyaretlerimizi devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.
 
ESNAF EKONOMİNİN BEL KEMİĞİ
Tahir Öztürk, esnaflara hükümetin desteğinin artarak devam edeceğini vurguladı.
Öztürk hükümet olarak esnafların talep ve isteklerini değerlendirerek, gereken yardımı ve desteği vereceklerini ifade etti.
Esnafın önemine değinen Tahir Öztürk, “ Biz bu gün ayrıca kapalı çarşıda ki esnafımızı gezdik. Onların da istekleri taleplerini bire bir görüştük. Dolayısıyla halkımız ile hakikaten Ak Partiye çok büyük sempati ve çok büyük destek var. İnşallah bunların desteğine sempatisine laik olmak durumundayız. Çünkü biz milletvekili olarak esnafların taleplerini dinlemek durumundayız. Esnaf bizim için çok önemli. Ekonominin bel kemiği. Biz esnafı her zaman destek oldu hükümet. Bundan sonra destek olacak. Çünkü esnaf hakikaten kendi imkânı ve öz sermayesi ile geciken fazla bir gücü olamayan ama kendi bir iş yeri yapıyor. Bu iş yeri ile ailesini ve kendisini geçindiriyor. Biz de esnaflıktan gelme olduğumuz için biliyoruz. Ama tabi seneden seneye zamandan zamana esnafın talep ve istekleri değişiyor. Bizde hükümet olarak bu talep ve istekleri devlet olarak gereken yardımı gereken desteği de yapacağız. Biz Elazığ halkı ile Elazığ esnafı ile huzur duyuyoruz. Çünkü Elazığ halkı, esnafı her zaman Ak Partiye destek oldu yardımcı oldu. Halen daha destek devam ediyor. İnşallah bizde o desteklere laik oluruz” açıklamasında bulundu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.