'Göreve gelirsek hocamız Yılmaz Vural'

Elazığspor Başkan Adaylarından İş Adamı Burak Çiftçioğlu düzenlediği basın toplantısında projeleri konusunda açıklamalarda bulundu.

 Göreve gelirsek hocamız Yılmaz Vural
Spor

Elazığspor Başkan Adaylarından İş Adamı Burak Çiftçioğlu bir basın toplantısı düzenleyerek öncelikli hedeflerinin 51 yıllık geçmişe sahip Elazığspor’uhakettiği yer olan Süper Lig’e çıkarmak olduğunu söyledi…
25 Milyonluk bir bütçeyle göreve hazır olduklarını ve öncelikli olarak Elazığspor’u acil borçlarından kurtaracaklarının altını çizen Başkan Adayı Çiftçioğlu“Elazığspor’un ödenmeyecek bir borcu yok.” şeklinde konuştu.
Çiftçioğlu’nun açıklamaları şöyle; 
Kulübün acil borçlarından kurtaracağız…”
“Elazığspor hepimizin ortak paydası. Şehrimizin tek tanıtımı olan güzide bir kulübümüz. 50 yılı aşkın bir geçmişe sahip. Kulübümüzün gelmiş olduğu son geldiği aşamalar ortada. Bunlar yanlış yönetimler ve tekelleşmeden ötürü. Artık biz de buna bir dur demek adına, kulübümüzü hak ettiği yerlere taşıma adına bir yola çıktık arkadaşlarımızla. Biz inanıyoruz Elazığspor’u en güzel yerlere taşıyacağımıza. Göreve gelirsek hedefimiz öncelikle Süper Lig’e taşımak ve orada kalabilmek. Kulübümüzün acil borçlarından kurtulmasını da sağlayacağız. Bütçemiz hazır. Ekip olarak herkes taşın altına elini koyacak. Bizler de ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağız. Borcun ne kadar olduğunu biliyoruz ve farkındayız. Bildiğimiz için de zaten böyle bir yola çıktık. Elazığspor’un ödenmeyecek bir borcu yok.”

Yılmaz Vural teknik direktörümüz olacak…
“Elektrikler konusunda birileri arasındaki siyasi çatışmazlığaElazığspor alet ediliyor. Tesislerin elektrik borcu ödenmeyecek bir miktarda değil. Bunlar isteyerek ya da istemeyerek Elazığspor’u kullanıyorlar. Göreve geldiğimizde ilk olarak elektrik borcundan kurtulacağız. Transferler konusunda da görüşeceğimiz futbolcular mutlaka olacak. Borçlu olunan oyuncuların da borçlarını en kısa zamanda ödeyeceğiz. Göndereceğimiz futbolcular da mutlaka olacaktır. Teknik direktör konusunda Yılmaz Vural’ı düşünüyoruz ancak bunları günü geldiğinde detaylı bir şekilde istişare edeceğiz.”

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.