'Halkımız bu algıya inanmayacak'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşın sorunlarını dinledi.

 Halkımız bu algıya inanmayacak
Elazığ Güncel

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, “Deniliyor ki;‘Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a verilsin, milletvekilliği seçimlerinde diğer partilere verilsin.’ Halkımız kesinlikle bu algıya inanmayacak.” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşın sorunlarını dinledi.
Şahin Şerifoğulları, AK Parti Teşkilatı olarak meclise Elazığ’dan 5 milletvekili göndereceklerine dikkat çekerek, daha fazla çalışarak, daha fazla insanla görüşerek sıkıntıları en aza indireceklerini söyledi.
24 Haziran’da yapılacak seçimlerde şer odaklarının oluşturduğu tüm algı oyunlarının halk tarafından bozulacağını belirten Şerifoğulları, “Son dönemlerde şer ittifakının ülkemize yaymak istediği bir algı var. Deniliyor ki ‘Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a verilsin, milletvekilliği seçimlerinde diğer partilere verilsin.’ Halkımız kesinlikle bu algıya inanmayacak. Çünkü halkımız biliyor ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk turda seçilecek. Cumhurbaşkanımızın elini kolunu bağlamak istiyorlar bu sebeple meclisin güçlü olmasını istemiyorlar. Mecliste AK Parti milletvekillerinin çoğunlukta olmaması için böyle bir algı oluşturuyorlar. Ama halkımız ferasetli davranıp cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekilliği seçimlerinde de AK Parti milletvekillerine desteğini en iyi şekilde verecektir. Halkımız Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Elazığ ve Güçlü Türkiye diyerek kararını en iyi şekilde verecektir.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Elif | 29 Mayıs 2018 00:28

    Oy vermeye değer adam gibi adam Elazığ işini bilir Şahin bey Elezığ'ın başına gelecek en güzel şans

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.