'Halkımızın yoğun teveccühüyle karşılıyoruz'

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve Elazığ milletvekili adayı Metin Bulut seçim çalışmaları kapsamında gezilerine devam ediyor. 

 Halkımızın yoğun teveccühüyle karşılıyoruz
Elazığ Güncel

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve Elazığ milletvekili adayı Metin Bulut seçim çalışmaları kapsamında gezilerine devam ediyor. 
Yeni Mahalle Mimar Faruk Caddesi, Hicret Mahallesi ve Apdullahpaşa Mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirip hayırlı kazançlar dileyen Milletvekili Bulut, mahalle sakinleriyle de sohbet etti. 
“Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde halkımızın yoğun bir teveccühü ile karşı karşıyayız” diyen Metin Bulut: “İnanıyorum ki hemşehrilerimizin göstermiş olduğu bu  destek, 24 Haziran akşamına kadar artarak devam edecek ve 25 Haziran da yeni bir dönemi hep birlikte başlatacağız” dedi. 
Cumhurbaşkanlığı sisteminde Recep Tayyip Erdoğan’ın elinin güçlü olması adına parlamentoda milletvekili sayısının son derece önemli olduğuna vurgu yapan Milletvekili Bulut “Bu düşünceyle her zaman bize destek veren hemşehrilerimizden aynı desteği 24 Haziran da bir kez daha göstermesini istirham ediyor” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • ercan | 01 Haziran 2018 22:09

    Elazığ seçimden seçime hatırlanır bir oldu. Kimsenin koltuk sevdası Elazığ'ın üzerinde değildir. Elazığ günden güne eridi sayenizde...

  • ibo gakko | 01 Haziran 2018 08:27

    Yeni Mahalle Mimar Faruk Caddesi, Hicret Mahallesi ve Apdullahpaşa Mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirip hayırlı kazançlar dileyen Milletvekili Bulut, mahalle sakinleriyle de sohbet etti.Birde Beğenmiyorsunuz Elazığa Ne Yapmışki Diyorsunuz? Daha Ne Yapsın Esnafa Hayırlı Kazançlar Diyor Mahalle Sakinleriyle Sohbet Ediyor...

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.