'Humam Tarık neden sadece Elazığspor’un gündemine getiriliyor?'

Elazığspor Başkanı Hacı Murat Yümlü, anlaşma sağlanamayan Iraklı Futbolcu Humam Tarık hakkında açıklamalarda bulundu…

 Humam Tarık neden sadece Elazığsporun gündemine getiriliyor
Spor

Elazığspor Başkanı Hacı Murat Yümlü, transferi gerçekleşmeyen Humam Tarık’ın transfer görüşmesi süreci hakkında açıklamalarda bulundu.
Geçtiğimiz sezon Elazığspor’un Antalya kampına katılan Humam Tarık hakkında detaylı araştırmaları yaptıklarını ifade eden Başkan Yümlü, Iraklı futbolcuyla masaya oturduklarını ancak istenilen düzeye gelemedikleri için transferden vazgeçtiklerini söyledi.
Iraklı futbolcunun özellikle iki sezondur sadece Elazığspor’un gündemine getirildiğini ve bu futbolcunun isminin sürekli ısıtılarak gündemde tutulduğunu ifade eden Yümlü, Spor Toto 1.Lig’de bizim dışımızda 17 takım var. Neden Humam Tarık sadece Elazığspor’un gündemine geliyor? Bu futbolcu çok önemli bir yeteneklere sahip ise neden diğer takımlar ilgilenmiyor? Bu durumunun araştırılması gerekiyor dedi.
Futbolcuyla ücret konusunda anlaşamadıklarını belirten Yümlü, futbolcu hakkında gerekli araştırmaların yapıldığını, Iraklı futbolcunun istediği ücret karşılığında daha yetenekli ve tecrübeli futbolcuları Elazığspor’a kazandırabileceklerini söyledi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.