'İçerdeki ve dışardaki memleket hainleri'

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da kulüp başkanı Sedat Karataş sosyal medya hesabından sitem dolu bir açıklama yaptı.

 İçerdeki ve dışardaki memleket hainleri
Spor

Spor Toto 1. Lig’in 32. Haftası’nda evinde Adanaspor’a 3-2 mağlup olarak play-off şansını mucizelere bırakan Tetiş Yapı Elazığspor’da kulüp başkanı Sedat Karataş, maçın ardından olay bir paylaşım yaptı. Protokol tribünde yalnız çekinilen bir fotoğraf paylaşan Başkan Karataş, imalı sözlerle duygularını aktardı. Başkan Karataş açıklamasında şu ifadeleri paylaştı;
“Göreve geldiğimizden bu yana Elazığspor'un hedefleri olan bir kulüp haline gelmesi,şehrin tanıtımına katkı veren bir marka olması gerekliliğine inandım. İki yıldır onurumuzla şehrimizin en büyük sevdası olan Elazığsporumuz’u yere düşürmemek için fedakarlıklar yaparak mücadele ettik.  İçerdeki ve dışardaki memleket hainleri bizimle birlikte Elazığsporumuz’u da düşürmeye çalıştılar. Kulübümüz zarar görmesin diye bir çok gerçeği sineye çektik. Şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık.
Bizleri gönüllerinden İhraç etmeyen ve bağrına basan tüm taraftarlarımıza ve Elazığ halkına teşekkür ediyorum. Saygılarımla”
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.