'Karataş’ın bırakacağına inanmıyoruz'

Efsaneler Taraftar Derneği Başkanı Serkan Çayır, Sedat Karataş başkanlığındaki Yönetim Kurulu’nun göreve devam edeceğine inandıklarını belirtti.

 Karataşın bırakacağına inanmıyoruz
Spor

Efsaneler Taraftarlar Derneği Başkanı Serkan Çayır yazılı bir basın bildiri yayımlayarak 18 Mayıs’ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da Elazığspor’un daha da güçleneceğine inandıklarına belirterek, Başkan Sedat Karataş’ın kulübü sahipsiz bırakacağına inanmadıklarını söyledi… 
Başkan Çayır imzasıyla yayınlanan mesajda şu ifadeler kullanıldı;
“Bizler Efsaneler Taraftarlar Grubu olarak Elazığspor’un sahipsiz kalmayacağına inanıyoruz. Elazığsporumuz çok sıkıntılı süreçlerden geçerken kulübe talip olan değerli belediye başkanımız Mücahit Yanılmaz'ın da destekleriyle herkesin kümeye amatöre düşer bu takım dediği dönemde Elazığspor’un borçlarının çoğunu ödeyen, transfer yasağını kaldırarak puan silme cezasını iptal ettiren ve playoffu son anda kaçıran bir Elazığspor takımı vardır. Yönetim başarılıdır. Bizler Efsaneler Grubu olarak yapılacak kongrede Sedat Karataş başkanlığında yönetim kurulunda bazı değişikler yapılarak yeni vizyonu olan yöneticilerle oluşacak bir yönetim kuruluna tam destek veriyoruz. Belediye Başkanımızın, Valimizin ve yeni seçilecek Milletvekillerimizle birlik beraberliği sağlayıp Elazığsporumuz’u inşallah süper lige çıkaracağız. Sedat Karataş başkanımızın maddi olarak belirli bir yere getirdiği bu takımı sahipsiz bırakacağına inanmıyoruz. İnşallah Sedat Karataş yönetimiyle beraber borçsuz bir kulüp olarak süper lige çıkacağız.”
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.