'Kimseden para talep etmiyorum'

Kongreye katılan Başkan Adayı Necati Erdem bakan olacak karakterde olan yönetimle geliyoruz…

 Kimseden para talep etmiyorum
Spor

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen Olağanüstü Kongre’ye gelen Başkan Adayı Necati Erdem kimseden para talep etmediğini işlerini yaptıkça karşılığını alacaklarını söyledi…
Kimseye ihtiyacı olmadığını ve çok iyi bir kadro kuracaklarını belirten İş adamı Necati Erdem, “Kongrenin erteleneceği belliydi. İstanbul’dan geldim, tekrar döneceğim. Genel kurul üyeleri teveccüh ederse biz adayız. Ondan kimsenin şüphesi olmasın. 20 kişilik bir kadroyla geleceğiz buraya. İki arkadaşımız bakan olacak karakterde. Böyle bir yönetimle geliyoruz. Bunun altından çıkacağız, göreceksiniz. Ben kimseden para talep etmiyorum. İşimizi yaptığımız müddetçe karşılığını göreceğiz” şeklinde konuştu.
Cebinde nakit parayla gelip, gelmeyeceği şeklinde sorulan soruya Erdem, “O benim problemim. Benim kimseye ihtiyacım yok ama güzel bir kadro kuracağıma inanıyorum. Yabancı bir teknik direktör istemiyorum. Elazığ’dan 3-4 hoca ihraç edeceğim. Kulüp başkanları burada sorumlu. Yerli hocalara sahip çıkacağız. Altyapı önem vereceğiz. 5 sene sonra Türkiye Elazığ’ı konuşacak” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.