'Kişisel heves üzerinden makam talep etmiyorum'

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Fahir Şaşmaz 24 Haziran milletvekili seçimleri kapsamında vatandaşlarla buluştu.

 Kişisel heves üzerinden makam talep etmiyorum
Elazığ Güncel

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Fahir Şaşmaz, “Kişiler üzerinden, şahıslar üzerinde, kişisel heves ve arzular üzerinden siyaset, makam, mevki talep etmiyorum. Daha önce nasıl bir Fahir Şaşmaz var ise bundan sonrada Elazığ aynı şekilde Fahir Şaşmaz’ı görmeye devam edecek.” dedi.
MHP Elazığ Milletvekili Adayı Fahir Şaşmaz 24 Haziran milletvekili seçimleri kapsamında vatandaşlarla buluştu.
Şaşmaz, Sürsürü mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
MHP milletvekili adayı Şaşmaz, “Ramazan ayı münasebetiyle söze başlayıp olumsuz laflarda bulunan insanlar gibi olmayacağım.  Ben 11 ay nasılsam Ramazan ayında da aynı şekilde hitap etmeye devam edeceğim. Kişiler üzerinden, şahıslar üzerinde, kişisel heves ve arzular üzerinden siyaset, makam, mevki talep etmiyorum. Daha önce nasıl bir Fahir Şaşmaz var ise bundan sonrada Elazığ aynı şekilde Fahir Şaşmaz’ı görmeye devam edecek. Bizi bilen bilir bilmeyen de kendi gibi bilir diyor Mevlana Hazretleri. Bende aynı şekilde bizi bilen bilir bilmeyende kendi gibi bilir diyorum. Biz yakışanı yapıyoruz, herkeste kendine yakışanı yapıyor.” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.