'Milletvekili aday arkadaşlarım ile sahadayız'

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında Karakoçan ilçesinde   esnaf ve vatandaş  ziyareti gerçekleştirdi. 

 Milletvekili aday arkadaşlarım ile sahadayız
Siyaset

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, “Partimiz Elazığ’dan 5 milletvekilinin tamamını alarak TBMM’de Elazığ’ı en güçlü bir şekilde temsil edecek. Milletvekili aday arkadaşlarım ile sahadayız.” dedi.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında Karakoçan ilçesinde   esnaf ve vatandaş  ziyareti gerçekleştirdi. 
Şerifoğulları ilçeyi gezerek vatandaşlarla sohbet etti ve sorunlarını dinleyerek destek istedi. 
Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Şerifoğulları “Ak Parti hükümetlerimizce Karakoçan ilçemize çok ciddi yatırımlar yapıldı. Bu yatırımlarımız artarak devam edecek. Bilindiği üzere seçim çalışmalarımız kapsamında parti teşkilatımızın belirlediği program çerçevesinde diğer milletvekili adayımız Zülfü Tolga Ağar ile Karakoçan ilçemize geldik. Esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bazı köylerimize giderek orada vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleme fırsatı bulduk.  Gerçekten partimize ve şahsımıza çok büyük ilgi ve teveccüh var. Karakoçanlı hemşehrilerimize sizler aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. Bilindiği üzere 24 Haziran Genel Seçimlerine sayılı günler kaldı. Yaptığımız çalışmalar neticesinde gördüğümüz tablo sandığa en iyi şekilde yansıyacak ve partimiz Elazığ’dan 5 milletvekilinin tamamını alarak TBMM’de Elazığ’ı en güçlü bir şekilde temsil edecektir. Milletvekili aday arkadaşlarım ile sahadayız. Belediye başkanlarımız, teşkilatlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız sahadalar. Ben tüm Ak Parti camiasına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.