'Önümüzdeki günleri büyük gayretle değerlendireceğiz'

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Rüstempaşa Mahallesi’ni ziyaret etti.

 Önümüzdeki günleri büyük gayretle değerlendireceğiz
Elazığ Güncel

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Rüstempaşa Mahallesi’ni ziyaret etti.
Demirbağ, Başbakan Binali Yıldırım’ın Elazığ ziyaretiyle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, “Önümüzdeki 25 günü büyük gayretle değerlendireceğiz. Önümüzdeki 25 günü yoğun bir şekilde yaparak 5 milletvekilimizi çıkaracağız. Cumhurbaşkanımızı da mahcup etmeyeceğiz” dedi.
Demirbağ ardından AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile birlikte Kapalı Çarşı esnafı ve belediye çarşısı esnafıyla da bir araya geldi.
Ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Demirbağ, “Vatandaşların gösterdiği ilgi ve alaka bizleri mutlu ediyor” diyerek, “Elazığ farklı yerlerinde esnaf ziyaretlerine bulunuyoruz. Başkanımızın da ifade ettiği gibi bugün Kapalı Çarşı ve iş merkezimizde ziyaretlerimizde bulunuyoruz. Cumhurbaşkanımızın gördüğü ve sonrasında hemşerilerimiz büyük teveccühü fazlası ile memnun ediyor. Özellikle Cumhurbaşkanımıza gittiğimiz her yerde insanlar dua ediyor. Desteklerini iletiyor bu da sevindirici. Başkanımız Binali Yıldırım gelecek, Demokrasi Meydanı'nda halkımıza hitap edecek. Bu vesile ile hem ziyaret edelim hem de davet edelim diye düşündük. Ben tekrar bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.