'Sanayiye yönelik çalışmalar gerçekleştireceğiz'

TÜMSİAD başkanlığına getirilen Ahmet Özbay devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, Elazığ’ın sanayisine yönelik çalışmalar gerçekleştireceklerini söyledi.

 Sanayiye yönelik çalışmalar gerçekleştireceğiz
Elazığ Güncel

TÜMSİAD başkanlığına getirilen Ahmet Özbay devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, Elazığ’a ve Elazığ’ın sanayisine yönelik çalışmalar gerçekleştireceklerini söyledi.

TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanlığı’nda devir teslim töreni yapıldı. Mahir Sönmez koltuğu iş adamı Ahmet Özbay’a teslim etti.
Törende konuşan Mahir Sönmez, yeni yönetim ile hizmetlere devam edeceklerini söyledi.
TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanlığına getirilen Ahmet Özbay ise, Elazığ’a ve Elazığ’ın sanayisine yönelik çalışmalar gerçekleştireceklerini dile getirdi.
Özbay Tümsiad’ın devlet kurumlarıyla, üniversiteyle, STK’larla ve İş dünyasıyla birlikte kente kazanç sağlayacağına dikkat çekerek, “Önümüzdeki süreçte kısa zamanda Yönetim Kurulumuzu toplayacağız. Toplandıktan sonra bazı projelerimiz var. Bu projelerimizi Yönetim Kurulumuza sunacağız ve değerlendirip inşallah Elazığ’ın ekonomisine katma değer sağlamaya çalışacağız.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.