'Sedat Karataş Yönetimi devam etmelidir'

Tribün Lideri Ferhat Çiçek hırsızların ve aç sırtlanların fırsat kolladığı bir ortamda yönetimin devam etmesi gerektiğini ve bunun bir vebal olduğunu belirtti

 Sedat Karataş Yönetimi devam etmelidir
Spor

Elazığspor Efsaneler Taraftarlar Derneği Tribün Lideri Ferhat Çiçek yaptığı yazılı açıklamada hırsızların Elazığspor’u nasıl yağmalarız diye fırsat kolladıkları bir ortamda Sedat Karataş Yönetiminin görevi bırakmamaları konusunda çağrıda bulundu…
Borç batağında olan bir kulübü sahiplenerek borcun yarısından fazlasının ödendiği bir yönetimin mali anlamda çok büyük bir iş başardığının altını çizen Çiçek, sportif anlamda da başarılı olan Sedat Karataş ve kurmaylarının görevi bırakmamalarını ve tüm Elazığ’ın siyasileriyle, bürokratlarıyla, taraftarıyla bir bütün olarak yeni sezonda Süper Lig’e çıkacağına yürekten inandığını kaydetti.
Çiöek’in açıklamaları şöyle; “Elazığspor taraftarlarına şunu anlatmak istiyorum kulübümüz gerçekten kaldıramayacağı bir borç batağına girmiş herkesin artık bittik diğer kulüpler gibi amatöre kadar gideriz dendiği bir ortam vardı. Taaki Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz, destekli Sedat Karataş Başkanımızın oluşturduğu bir yönetime kadar. Herşey sportif başarımıdır tabi ki biz Elazığspor Taraftarı olarak sportif başarı sahada galibiyetten galibiyete koşan bir takımımız olsun isteriz ama gerçekten Sedat Karataş yönetimi bence büyük iş başararak borcu yarıdan fazla indirerek mali olarak büyük bir başarı elde etmiştir. Sportif olarak da başarılıdır play-off’u son haftalara kadar kovalayan bir takımımız vardı. Kulüp belirli bir düzlüğe çıkmıştır. Şimdi bu yönetimin gitmesi ne kadar doğru olur. Yönetim kongre kararı alsın tabiki ama yönetimde değişiklik şart. Daha etkin vizyonu geniş sözü geçen maddi olarak da katkıda bulunabilecek bir yönetici kitlesiyle Sedat Karataş devam etmelidir. Tüm siyasilerimiz, valimiz, destek olmalıdır. Çünkü inanın hırsızlar, aç sırtlanlar fırsat kolluyor. Elazığspor’a nasıl geliriz kulübü nasıl yağmalarız diye. Tüm taraftarlarımız şunu bilsin önce borçsuz bir kulüp olalım. Varsın önümüzdeki sene de ligi ortalarda bitirelim ama diğer sezon borçsuz bir Elazığspor zaten Süper Lige kendi gelirleriyle çıkar. Sedat Karataş başkanımız bence bu konuyu çok iyi düşünmeli, çünkü buda bir vebaldir. Biz taraftar olarak üzerimize düşen herşeyi yapmaya hazırız. Belediye Başkanımızla, Sayın Valimizle yeni seçimle oluşacak yeni milletvekillerimizle inanıyorum Elazığspor başarıyı yakalayacaktır. Tüm kamoyuna selamlarımı saygılarımı sunarım...” 
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Sakin sampiyon | 27 Nisan 2018 22:12

    Sanami kaldi korkma takimi alanlar size bakar canini sikma yolunu bulursunuz sizin icin arma degil.duygusal onemli

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.