'Senelerce babamın çıraklığını yaptım'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, Elazığ merkez 1. Harput Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Ağar, vatandaşlarla sohbet edip, sorunları dinledi.

 Senelerce babamın çıraklığını yaptım
Elazığ Güncel

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, “Elazığlıların tekrar siyasette, bürokraside öne çıkması için neler yapılması gerektiğini biliyorum. Senelerce babamızın çıraklığını yaptık. Onu izleyerek gördük. Müsaade ederseniz biz de Ankara’ya güçlü gidersek çok ciddi işler yapacağıma inanıyorum.” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, Elazığ merkez 1. Harput Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Ağar, vatandaşlarla sohbet edip, sorunları dinledi.

Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, daha sonra Elazığ Belediye Başkanları Derneği’ne geldi. Dernek yönetimi tarafından karşılanan Ağar, geçmiş dönemlerde Elazığ’a hizmet eden belediye başkanları ile Elazığ’ı daha ileri noktalara taşımak için fikir alışverişinde bulundu.

Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, iftar programında ise Mollakendi halkı ile buluştu. Ağar, Elazığ Dernekler Federasyonu tarafından Ahmet Aytar Meydanı’nda verilen iftar davetine de katılarak Federasyon yöneticileri ve vatandaşlarla kucaklaştı.

Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, teravih namazının ardından Akpınar Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle meydanında vatandaşlarla biraraya geldi. Burada konuşan Zülfü Tolga Ağar, 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı’na ve AK Parti’ye destek istedi.

Ağar, şöyle konuştu: “Milletvekili Elazığ ile Ankara arasında bir kablodur. Bu kablonun üstünde farklı renkler olabilir. Ama şuna inanının hepsi değerli arkadaşlardır. Ben kendime açıkçası çok güveniyorum. Ben size çok hizmet edeceğim. Ne yapmam gerektiğini biliyorum. Bu sistemin en büyük faydası olan kalkınma atağı Türkiye’nin başına gelmiş en doğru hareket olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın AK Parti kadrolarıyla 16 senedir Türkiye’yi nereden nereye getirdiği bellidir.  İşini bilen kadrolar vardı. Profesyonelleşmiş kadrolar vardı. Buna ufak tefek eklemelerle bizleri de ekledi. Beni de buradan Ankara’ya güçlü bir şekilde yollarsanız, yürüyüşümüzü güçlü bir şekilde yaparsak, 5 milletvekiliyle beraber gidersek ben orada bir fark yaratacağıma eminim. Sizlerin adına orada bambaşka işler yapacağıma eminim. Ulusal siyasette var olacağımıza eminim. Bizler bu bölgede bir umut olma için var oluyoruz. Bölgenin lideri sizlerin oyu ile sizlerin desteği ile Elazığ olsun. Benim amacım bu. Elazığlıların tekrar siyasette, bürokraside öne çıkması için neler yapılması gerektiğini biliyorum. Senelerce babamızın çıraklığını yaptık. Onu izleyerek gördük. Müsaade ederseniz biz de Ankara’ya güçlü gidersek çok ciddi işler yapacağıma inanıyorum.”

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.