'Tecrübelerimi Elazığ’a aktarmak istiyorum'

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer, MHP binasında düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığını açıkladı.

 Tecrübelerimi Elazığa aktarmak istiyorum
Elazığ Güncel

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer, MHP binasında düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığını açıkladı.
Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Merkezi’ne giderek aday adaylığı için resmi başvurusunu yapan Ahmet Bedri Özer, Elazığ’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda toplanan partililer ile MHP Elazığ İl Başkanlığı’na giderek aday adaylığını açıkladı.
Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer, tecrübelerini Elazığ’a aktarmak istediğini belirterek, “Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde öğretim üyesiydim. Milletvekili aday adaylığı için istifa etmiş bulunmaktayım. Elazığ TEKNOKENT’te bulunan bir bilişim şirketinin sahibiyim. Evli 3 çocuk babasıyım. Elazığ’da ikametgah etmekteyim. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin iç ve dış düşmanlara karşı dik duruşu bizleri onurlandırdı. Bizde nasip olursa mecliste yanında nefer olmak için tüm aday adayı arkadaşlarla bu yola baş koyduk. Ayrıca Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ta birçok projem var. Bu tecrübelerimizi Elazığ’a da aktarmak istiyoruz. Hem Milliyetçi Hareket Partisi hükümet programlarında hem de milli ittifakın hükümet programlarında bu konularda katkı sağlayacağıma inanıyorum. Bu katkıyı sağlarsak bunun Elazığ’a yansıması için elimizden geleni yapacağımıza burada başkanımın ve sizlerin huzurunda söz veriyorum.” açıklamasında bulundu.
MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ise açıklamasında, “Türk bilim dünyasının ve Fırat Üniversitesi’nin tanınmış simalarından Prof Dr. Ahmet Bedri ÖZER ile birlikteyiz. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin çizmiş olduğu istikamette göstermiş olduğu hedefe doğru koşma noktasında almış olduğu inisiyatif ve gösterdiği gayret nedeniyle kendisini tebrik ediyorum.” ifadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Zöhre ESEN | 14 Mayıs 2018 21:20

    Başarılar dilerim Şehrımiz için faydalı olacağına inanıyorum

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.