'Türkiye’deki vesayet ortamı ortadan kalkacak'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve sanatkarlar odalarını ziyaret etti, esnaflarla bir araya geldi.

 Türkiyedeki vesayet ortamı ortadan kalkacak
Elazığ Güncel

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin Türkiye için faydalı bir sistem olacağını belirterek, “Etrafımızdaki bölge ülkeleri bunu çoktan uygulamaya geçtiler. Bu sistemle beraber Türkiye’deki vesayet ortamı ve bürokrasi ağırlığı ortadan kalkmış olacak.” dedi.
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve sanatkarlar odalarını ziyaret etti, esnaflarla bir araya geldi.
Ziyaretler sonrasında değerlendirmelerde bulunan Zülfü Tolga Ağar, “Dileğim huzurlu bir seçim ortamından geçmemiz ve partimizin bu seçimden başarılı çıkmasıdır. Çünkü bu sistemi biz getirdik. Bu sistemi getiren usta elin yönetiminde yönetilmeye ihtiyacı vardır. Bu sebeple Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bütün hemşehrilerimin desteklerini rica ediyorum. AK Parti’nin kurulduğu günden beri Elazığ zaten Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasındadır. Bu seçimde de farklısı olmayacağına eminim.” dedi.
Milletvekili seçilmesi halinde Elazığ’a farklı hizmetler getireceğini aktaran Zülfü Tolga Ağar, “Dedemden babama, babamdan bana gelen emaneti kutsal bir şekilde taşıyacağıma söz veriyorum. İleriki zamanlarda da bunların meyvelerini hep beraber toplayacağımızı göreceğiz.” açıklamasında bulundu. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.